Однією з найпопулярніших моделей м’яких меблів вважається диван єврокнижка. Він надійний, зручний, компактний та ідеально підійде для забезпечення комфортного відпочинку. Тим, хто збирається купити диван єврокнижку https://fayni-mebli.com/ua/tag-sofas-eurobook.html, радимо спочатку ознайомитися з його перевагами та важливими характеристиками, а далі відвідати наш інтернет-магазин та зробити ваш вибір.

Про переваги 

Диван єврокнижка відрізняється від інших модифікацій певним переліком характеристик. До їх числа належать наступні:

  1. Економія простору. Вдень диван може слугувати місцем для сидіння, а вночі стане повноцінним ліжком. 

  2. Тривалий термін експлуатації. Завдяки якісному каркасу, механізму розкладання та фурнітурі диваном без проблем можна користуватися досить тривалий час. 

  3. Додаткові корисні функції. Більшість моделей оснащена спеціальними відсіками, які призначені для зберігання постільної білизни та інших речей. Особливо ця властивість доречна, якщо меблі стоять у кімнаті без шафи.

Різновиди диванів єврокнижок

Дивани єврокнижки представлені різними моделями. Для того, щоб обрати оптимальний варіант, потрібно визначитися з індивідуальними уподобаннями, а вже потім підібрати меблі, враховуючи їхні характеристики. Так у продажу представлені такі різновиди диванів:

  1. Прямі. Відрізняються простотою механізму та своєю компактністю. Ідеально підходять для встановлення в невеликих кімнатах. 

  2. Кутові. У розкладеному вигляді забезпечують більшу кількість посадкових місць. Їх переважно встановлюють у вітальнях і розкладають, коли у цьому є потреба.

Наповнення буває різним

Важливим моментом, який треба взяти до уваги під час вибору дивана, є наповнювач. Виробники пропонують моделі не лише з традиційним наповненням у вигляді поролону чи пружинних блоків. Сучасний наповнювач може становити:

  1. Синтепух. Відрізняється своєю екологічністю та гіпоалергенністю.

  2. Латекс. Надійний у використанні, але має високу вартість.

  3. Латексоподібний пінополіуретан. Є доступною альтернативою латексу.

Яку оббивку обрати?

Найкращим варіантом оббивки вважається проста у догляді тканина під назвою флок. Разом з тим варто розуміти, що обробляти її слід лише за допомогою спеціальних засобів. Чудовим вибором стануть і такі тканини, як жаккард, велюр чи шеніл. Чистити їх можна лише сухим способом. Ще один досить престижний матеріал – натуральна шкіра. Догляд за ним має на увазі підтримку необхідного рівня вологості у приміщенні, що захистить матеріал від пересихання та виникнення пошкоджень.