Як багато хто знає, всього через кілька днів стартує запаморочлива і всіма улюблена розпродаж - Чорна п'ятниця. Це улюблена пора всіх шоперов, так що сьогодні ми пропонуємо кілька питань, які часто задають люди щодо BlackFriday.

Тож, які категорії товарів будуть представлені на розпродажі 27 листопада 2015 року? Асортимент BlackFriday просто величезний, починаючи з 27 листопада, протягом 3 діб ви зможете купити зі знижкою товари практично будь-якої категорії. Тут буде побутова техніка, меблі, електроніка, одяг та взуття, дитячі товари та товари для дому, аксесуари, подарунки, товари для відпочинку та спорту і багато іншого. Також буде представлена категорія послуг, з не менш вигідними пропозиціями.

Як дізнатися про наявність товару? Дізнатися це можна лише перейшовши на сайт компанії-продавця, натиснувши для цього кнопку купити. На жаль, наш сайт не може відстежити наявність тисяч пунктів різних товарів, але сайти партнерів надати повну інформацію про це. Поспішайте, адже найпопулярніші товари закінчуються швидше за всіх.

Способи оплати замовлення залежать виключно від умов інтернет-магазинів партнерів, що продають обраний вами товар, а їх список Ви зможете знайти на сторінці чорна п'ятниця 2015 http://www.promocode.kiev.ua/black-friday.html. Ця інформація доступна на їхньому сайті в будь час, не тільки в момент оформлення покупки. Тому вже зараз ви можете дізнатися, яким чином сплатити та отримати вподобану вам річ, щоб в самий розпал розпродажі не витрачати дорогоцінний час. Для цього вибирайте потрібний вам магазин на нашому сайті в розділі «Партнери». Практично всі інтернет-магазини працюють з системами банківських переказів, електронними гаманцями, оплатою готівкою та іншими зручними для покупця способами.

Знижки справжні? Головною умовою для участі будь-якого інтернет-магазину в чорної п'ятниці є надання покупцям реальних знижок. Серед наших партнерів є інтернет-магазини, що зарекомендували себе як відповідальні і чесні продавці. Але наша команда завжди на боці покупця. Тому, якщо ви все ж зіткнулися з обманними пропозиціями, повідомте про них на нашу електронну адресу. Якщо інтернет-магазин не зможе довести свою невинність, він буде виключений зі списку учасників розпродажі.

Тож не не пропустіть можливість взяти участь у великомасштабній розпродажу і стати володарем величезного числа приголомшливих речей за найнижчими цінами!