Якщо вас цікавить виготовлення пам'ятників, тоді обов'язково відвідайте сайт компанії «Діабаз». За всі роки роботи фірма зарекомендувала себе з кращого боку. Фізично компанія перебуває в Запоріжжі, контактні дані ви знайдете, зайшовши на сайт. Доставку і встановлення співробітники компанії здійснять у будь-яке містечко України.

Що є головним чинником при виборі пам'ятника?

Найголовніший чинник, який впливає на ціну і якість ритуального пам'ятника - це матеріал, з якого буде виконано пам'ятник. І, як ви вже напевно здогадались, від якості матеріалу буде залежати і термін придатності виробу. Сьогодні найчастіше компанії виробляють пам'ятники з двох видів каміння: штучного (полімерграніту) і натурального (мармуру, граніту і інші).

Найбільш популярні різновиди ритуальних пам'ятників

Серед усіх матеріалів перевага віддається граніту. Замовити гранітні пам'ятники ви можете перейшовши за посиланням http://diabaz.com.ua/news/vigotovlennja-pamjatnikiv-ta-asortiment-dlja-zamovlennja-nadgrobnih-pamjatnikiv на сайт компанії «Діабаз». Зовні такий пам'ятник буде виглядати привабливо і простоїть він достатньо тривалий термін. Китай є країною-лідером з виробництва граніту. Ви можете зустріти більше ста різних відтінків китайського граніту. А, наприклад, якщо говорити про індійський граніт, то ця країна пропонує нам лише двадцять варіантів. Китайський граніт, завдяки своїй високій якості, користується популярністю серед багатьох відомих скульпторів і архітекторів в нашій країні.

Напевно єдиним недоліком гранітного пам'ятника можна вважати те, що придбати його може далеко не кожен українець. Саме тому багато хто віддає перевагу полімерграніту, ціна на який значно нижча, ніж на граніт. Встановлення пам'ятника з полімерграніту займає небагато часу, завдяки його легкій вазі. Такий пам'ятник абсолютно не піддається перешліфовуванню. Тому навряд чи його вкрадуть.

Одним з відповідних матеріалів для виробництва пам'ятників вважається габро-діабаз. Це натуральний камінь чорного кольору, який добувають в Україні, Австралії і Карелії. Пам'ятник з габро-діабазу матиме високу міцність і довговічність. Через роки такий пам'ятник буде виглядати, як нещодавно встановлений.

Австралійський габро-діабаз обійдеться для вас дорожче, ніж аналоги з двох інших країн. Найбільш дешевий варіант - український камінь. Але він значно поступається за якістю габро-діабазу з Австралії або Карелії. Нанесений малюнок на український габро-діабаз незабаром потьмяніє.

Серед усіх матеріалів для виготовлення пам'ятників високою популярністю користується мармур, як штучний, так і натуральний. Такі пам'ятники виглядають естетично і вважаються елітними пам'ятниками. Для того, щоб запобігти появі тріщин на пам'ятнику, не ставте на нього запалену свічку. Маленька тріщина може з'явитися від гарячого воску і спричинити руйнування пам'ятника.

Ознайомитися з усіма різновидами пам’ятників та цінами на них ви завжди можете на сайті компанії «Діабаз» http://diabaz.com.ua/.