Незважаючи на значні ціна на об’єкти нерухомості, попит на житло не знижується та залишається досить гострим. Значний попит на земельні ділянки для будівництва багатоповерхівок залишається. Тяжкі часи минають та кошти, які інвестовані в перспективну ділянку під забудову не лише зберігаються, але й принесуть значний дохід у майбутньому.

Дуже важливим етапом в будівництві є вибір хорошої ділянки під забудову. Ділянки під будівництво надаються відповідно до генерального плану забудови населеного пункту. Придбання землі для будівництва житла повинно мати зважений підхід до місця її розташування.

Компанія Фундамент має зважений та професійний підхід до цього питання. Під час вибору ділянки необхідно враховувати декілька важливих моментів:

  • потрібно з’ясувати близькість розташування до ділянки комунікацій;
  • наявність можливості підключення телефонного зв’язку та електромережі;
  • доступність теплопостачання;
  • виявити можливі перепони для підключення до необхідних мереж.

Високий рівень розвинення інфраструктури значно знижує витрати, що згодом позитивно відіб’ється на кінцевій вартості квадратного метру житла. Для визначення попиту на житло у районі, компанія Фундамент проводить всебічне оцінювання перспектив його розвитку.

Також при підборі земельної ділянки обов’язковим є урахування відповідності санітарним вимогам та нормам, які діють на сьогодні. І як завжди перед початком забудови необхідно провести оцінку параметрів грунту ділянки. Для цього потрібна геологічна експертиза та топографічна зйомка. Від отриманих результатів буде залежати буде багато:

  • витрати на фундамент;
  • кількість поверхів у будівлі з точки зору економічної обґрунтованості та безпеки;
  • типи будівельних матеріалів та технологія проведення забудови.

Враховуючи дані аспекти компанія забудовник підбирає земельну ділянку для зведення багатоповерхівок. Окрім вищеперерахованих етапів виділення землі супроводжується складними бюрократичними процедурами. Кількість необхідних погоджень може сягати аж за 50 штук. Ходіння бюрократичними лабіринтами також забирають досить багато часу і не гарантує відсутність помилок при оформленні дозвільних паперів.

Після завершення нелегкого шляху дозвільного марафону нарешті можна зайнятися напряму будівництвом. Компанія Фундамент виконує будівельні роботи високої якості і має великий досвід у виконанні нелегких етапів забудови.