Не для кого не таємниця що власне житло в яке приємно повернутися відіграє в житті кожної людину велику роль. Для того щоб військовослужбовці збройних сил України змогли скористатися всіма привілеями реформування https://defense-reforms.in.ua/projects/reforma-sistemi-zhitlovogo-zabezpechennya-vijskovosluzhbovciv-zsu- потрібно як можна детальніше вивчите дане питання. Адже важливо розуміти що забезпечення саме цих людей житлом зможе в майбутньому дати нам впевненість в безпеці наших кордонів та жителів країни на всі 100%.

Проблем в даній сфері дуже багато ми перерахуємо основні з них: по-перше, це застаріле законодавство, згідно з яким всі військовослужбовці які відслужили двадцять років отримати житло коштом державного бюджету. Черга на отримання цього житла на даний момент нараховує приблизно п’ятдесят тисяч осіб, а вартість такого житла за яке повинно нараховувати гроші Міноборони України нараховує двадцять п’ять мільйонів гривень. що наданий момент недосяжно. Дана схема просто не є життєздатною адже деякі люди чекають своєї черги вже понад двадцять років. Вся система є у корені старою та не відповідає вимогам сучасної армії, адже на протязі багатьох років ведеться робота по вдосконаленню та модернізації армії що в свою чергу потребує покращення надання даної послуги. Основною проблемою також є повна відсутність ресурсів для того щоб втілити в життя дану програму. У світі останніх подій сім’ї військовослужбовців які були змушені покинути свої будинки зараз живуть в дуже поганих умовах що також необхідно змінювати максимально швидко. Рішенням даної проблеми на протязі багатьох років займаються, але для того щоб система запрацювала необхідно впровадити цілий ряд додаткових та кардинальних по своїй природі нововведень. Для того щоб змінити систему необхідно удосконалити процедуру оголошення тендерів щодо управління та контролю за даною процедурою. Також необхідно визначити ряд стандартів для того щоб дана організація працювала максимально складено, розробити нове законодавство та методику регулювання черги та багато чого іншого.

Дана система повинна бути виведена на новий рівень тобто повністю реформуватися. Країна повинна піклуватися про свої громадян, а вони в свою чергу повинні відплатити вірністю та захистити себе та своїх близьких.