Ринок металевих меблів – це одна зі сфер діяльності, чия популярність не зменшується з часом. У кожній компанії, складі або офісі потрібно злагоджене виставлення продукції, комплектування й документів, у чому допомагає правильний вибір меблів. Класичний фурнітур не підходить для таких завдань, тому вибір лягає на металеві меблі. Виробник УХЛ-МАШ пропонує функціональну продукцію з високою зносостійкістю. Коли все необхідне знаходиться в доступності, а важливі цінності приховані від сторонніх, завдання істотно полегшуються. УХЛ-МАШ має більш ніж 20-річним досвідом, і пропонує різнотипний асортимент.

Що вимагає уваги при виборі

Металеві меблі використовуються повсюдно: при розміщенні товарів на складі, в торгових і офісних приміщеннях, стерильних клініках, лабораторіях, телекомунікаційних компаніях і фінансових установах. Вона має ергономічні форми та функціональну конструкцію, зручну для щоденного користування. Щоб не допустити передчасного зносу, достатньо періодично очищати поверхні від скупчення пилу. На відміну від дерева та пластику, метал не вимогливий до умов розміщення. Продукція проходить регулярні санітарно-епідеміологічні тести, тому безпечна для навколишнього середовища. Асортимент складається з одинадцяти основних напрямів, він розширюється з урахуванням потреб клієнтів.

Товари поставляються в зібраному або розібраному вигляді, використовується оригінальне упаковування для збереження при транспортуванні. Ми пропонуємо нашим покупцям гнучкий вибір:

        поличкові стелажі;

        шафи для одягу та особистих речей;

        надійні промислові меблі;

        серверні стійки та шафи;

        сейфи різної зламостойкості й вогнетривкості;

        обладнання з нержавіючої сталі;

        сучасні лабораторні меблі;

        меблі для офісів, канцелярські шафи;

        пластикова тара Sembol;

        медичні меблі.

Продукція УХЛ-МАШ відповідає критеріям якості ДСТУ ISO 9001: 2009, виробляється на основі сертифіката №UA.C.188-16. Це гарантує безпеку розміщення поруч з людьми та відповідність вимогам конкретної діяльності. Купуючи меблі для гаража або будь-який інший товар, можна бути впевненим у надійності. Функціонал продукції можна розширити за допомогою додаткової комплектації. Компанія УХЛ-МАШ має нагороду «Лідер галузі» за даними 2012 року, а також багаторазовий учасник конкурсів і виставок державного й міжнародного формату. До них відноситься представлення продукції на меблевому форумі, виставки автосервісу СТО й EIA, бере участь у виставці «Автотехсервіс», а також у показі асортименту на SIA «Кращий експортер року». Продукція отримала високі оцінки експертів, їй довіряють.

Що допомагає втілювати нашу якість

При виготовленні металевих меблів застосовується сучасна технологічна база, яка рідко зустрічається серед конкурентів. Для точного згинання металу використовується обладнання італійського виробництва Salvagnini, а різка здійснюється з допомогою потужного лазера. У нашому розпорядженні зварювальне обладнання Fronius-Kavasaki з роботизованою основою. Застосовуються матеріали АMADA, Srhoder, GEMA та інших. Ми використовуємо захисне забарвлення металевих поверхонь. Це необхідно для поліпшення вигляду виробів і збільшення стійкості до передчасного зносу. В основі полімерно-порошкової фарби безпечні компоненти. Вона не виробляє шкідливих випарів і не вступає в хімічну реакцію з навколишнім середовищем.

Переваги полімерної фарби:

        захищає поверхні від іржі при потраплянні вологи й атмосферних перепадів в приміщенні;

        створює міцний шар, який не допускає появи подряпин, захищає від температурного впливу;

        фарбування здійснюється з попереднім очищенням забруднень, обробкою поверхонь демінералізованою водою і фосфатацією. Фарба висушується при температурі 180-200 °C, що гарантує стійкість до деформацій. Продуктивність фарбування 2000 м2 за одну зміну.

 

Для уточнення подробиць замовлення та отримання докладної інформації, менеджер відповість на ваші питання. УХЛ МАШ пропонує надійну доставку. При замовленні витрачається мінімум часу для завантаження автомобіля компанії: використовується стелажного складування «Pallet Drive – in system» на власному складі. Відділ логістики виробляє оптимальний маршрут для швидкої доставки. На асортимент поширюється офіційна гарантія, ознайомитися з продукцією можна на сайті або в демонстраційному залі компанії. Клієнтам пропонується вигідна ціна і привабливі знижки.