Роздрібні продавці в усьому світі масово йдуть в онлайн простір. Продажі в інтернет-магазинах показують стрімке зростання. Не останнє місце в розвитку електронної комерції в світі відіграють соціальні мережі. Однак лідерами і законодавцями в електронній комерції все ж вважаються торгові майданчики (маркетплейси).

За прогнозами експертів, всього через кілька років частка маркетплейсів в світовому онлайні складе 40%. При цьому більшість підприємців розглядає вплив зростання маркетплейсів на ринок як позитивне.

Варіанти електронної торгівлі сьогодні

В силу активного розвитку електронної торгівлі одні ритейлери, що йдуть у віртуальний простір, розвивають інтернет магазини, інші розглядають соціальні мережі, треті вибирають торгові майданчики.

Для кожного є своє рішення. Для того, щоб вибрати відповідний ресурс слід вивчити особливості тих, що використовуються сьогодні найбільш активно. Торговий майданчик https://avtopro.ua, лідер в сфері електронного продажу автозапчастин поділилася своїми дослідженнями:

  • Соціальні мережі. Продаж в соціальних мережах передбачає наявність продає сторінки, за якою потрібно стежити і робити цікавою відвідувачам. Для цього будуть потрібні спеціальні люди, які повинні знати, як це робити і як використовувати платні сервіси соціальних мереж;
  • Інтернет магазин - одне з найбільш розвинених напрямів. З магазином ситуація схожа з продають сторінками в соц.сети. Тобто, потрібно просування бізнесу і наповнення магазину, для чого потрібні кваліфіковані фахівці, і це вимагає великих витрат;
  • Електронні дошки оголошень. Цей ресурс відрізняється тим, що одні розділи в ньому розвинені більше, інші просто присутні, що не дає гарантії продажу заявленого вами товару;
  • Реклама через інтернет дає різні результати. В одних випадках вона працює краще, в інших зовсім ніяк. Він потребує значних вкладень.

Який з ресурсів оптимальний для продажу автозапчастин

Торговий майданчик Avto.Pro розпочала свій шлях близько 5-ти років тому. Союз продавців з 20-річним досвідом і програмістів, що створили вдалий електронний каталог, виявився вельми успішним. Сьогодні Avto.Pro є визнаним лідером в сегменті електронного продажу автомобільних деталей.

Бізнес з продажу автозапчастин прийнято вважати специфічним в силу особливостей самого ринку деталей. Перелік найменувань на сьогоднішній день дуже великий.

Покупець, вирушаючи в магазин за покупкою, стикається зі складністю підбору необхідної деталі, так як для нього важливі не тільки ціна і якість, але і ступінь відповідності свого автомобіля.

Підтримувати актуальність інформації по номенклатурі і відповідності товарів автомобільним маркам одиничного ресурсу досить складно і дорого. Тому для такого виду бізнесу, як продаж автозапчастин в мережі, найкращим рішенням є участь в електронному каталозі.