Пластикові підвіконня Moeller - високоякісна продукція, виконана німецькою компанією з використанням сучасних технологій виробництва. Виготовляється виріб з використанням методу високого тиску. Саме тому підвіконня Moeller здатні витримувати високі навантаження (до 428 кг), мають високу міцність і надійністю.

Особливості виробництва - запорука міцності підвіконь Moeller

Для виготовлення продукції використовуються високоякісні компоненти. вони безпечні і в зв'язці утворюють високоміцне і довговічне підстава. Виробництво підвіконь виконується з:

  • Деревної борошна.
  • полівінілхлориду.

Поєднання двох компонентів дозволило виробникам отримати високоякісну продукцію з відмінними якісними характеристиками. Вигідно від аналогів продукція відрізняється ще й завдяки надійній і міцної поверхні. Вона виготовляється з багатошарового акрилового ламінату Elesgo-Plus on top, який надійно фіксується на поверхні матеріалу міцним клейовим розчином. Навіть з часом поверхня не піддається деформації, не вицвітає, залишається міцною і надійною.

Вигідні якісні характеристики

Запропонована продукція має цілий ряд корисних властивостей і характеристик. До безперечних достоїнств відносять такі технічні та якісні особливості:

  • Стабільність форми - навіть вологість, підвищена або знижена температури деформує поверхню, вона розрахована на експлуатацію в діапазоні температур від +70 до -30 градусів, однак витримує поверхню і нагрів до 150 градусів (але не більше півгодини). Ламінат під дією високих температур не роздувається і не покривається дрібними бульбашками.
  • Теплозахист - особливість конструкції з порожнистими камерами в зв'язці з матеріалів LIGNODUR дозволили досягти високих показників теплозахисту.
  • Висока міцність - саме використовуваний для поверхні ламінат перевершує в кілька разів якість ПВХ-плівок, які часто задіюють як захист для стандартних пластикових підвіконь.
  • Екологічна безпека - для виробництва не використовуються токсичні речовини, небезпечні хімічні сполуки, розчинники і формальдегіди. Саме тому навіть при тривалому нагріванні не виділяються небезпечні сполуки. Використовувати підвіконня можна як в житлових будинках, так і в медичних і дитячих установах.

Відмінний зовнішній вигляд і цілком прийнятна ціна - додаткові вигідні особливості запропонованої продукції, яка поставляється з гарантією якості від виробника.