Металеві предмети можуть стати родзинкою приміщення, його характерним акцентом, якщо вони виконані методом художнього кування. Вона використовувалася з далеких часів, коли ковалі виготовляли буквально все - від огорож до підков. Можливості сучасних майстрів багаторазово зросли, з'явилися нові технології, але секрети майстерності ніхто не забуває.

Ковка в інтер'єрі

Металеве мереживо, лаконічні або розкішні предмети доречні в будь-якому інтер'єрі. Вони ідеально вписуються в простір, служать його прикрасою і виконують певні функції. У спальні це може бути коване ліжко, в залі - журнальний столик, в передпокої - рамка для дзеркала або картини, в їдальні - підставка для склянок, тарілок і ін. У кожній кімнаті знайдеться місце для вишуканого і довговічного предмета.

Ковані перегородки

Вони необхідні в офісних просторах, де важливо створити оптимальні умови праці для кожного співробітника. Будуть потрібні вони і в просторих приміщеннях для зонування простору. Щоб перегородки не виглядали громіздкими, використовуються різні прийоми - прути роблять досить тонкими, використовують флористичну тематику, завитки, листя, виноградні лози, геометричні візерунки, переплетені лінії та ін. Щоб прикрасити перегородку, її покривають спеціальними складами - для чорніння, золочення, штучного старіння .

Сходи і поручні

Це не тільки елементи вишуканого дизайну, але і цілком функціональні елементи, які захищають робоче і житловий простір. Стильове оформлення перил, огорож, сходів, камінних грат можуть бути різними - від класики з лаконічними лініями і строгою симетрією до модерну з оригінальними вставками і нетривіальним дизайном. Часто також використовуються флористичні мотиви, багаті візерунки, а в якості доповнення можуть бути використані дерев'яні поручні і вставки з інших матеріалів.

Ліжко в інтер'єрі спальні

Ковані меблі з красивими ажурними вставками - це справжній вишукування, який прикрасить будь-яку спальню. Ліжко не вся може бути виконана зі сталі, але досить часто замовляють узголів'я і ногах, ніжки і вертикальні стійки для балдахіна, пр. На додаток до такої краси використовують раму для дзеркала, підставки і навіть ковані освітлювальні прилади, столик і витончену банкетку.

Компанія «Стіленд» пропонує на своєму сайті www.steeland.com.ua купити готові елементи кування або замовити їх виготовлення.