Ви вирішили влитися в ряди підприємців? Тоді вам варто відразу ж задуматися про створення сайту для своєї компанії або магазину. Сьогодні він – обов'язковий атрибут будь-якого бізнесу. Як саме пропонується використовувати веб-ресурс? Він може стати вашими віртуальними вітринами, аналогом контактного центру. Часто сайт використовується як рекламний майданчик – тут публікується інформація про нові надходження товару, акції і знижки.

Довірити створення сайту потрібно компетентним фахівцям. Не замовляйте продукт у любителів і не намагайтеся зверстати його самостійно за допомогою численних безкоштовних конструктів. Шаблонний низькосортний портал видно відразу, він не вселяє довіри відвідувачам. Тому співпрацюйте з професіоналами, щоб отримати дійсно якісний, красивий і зручний в користуванні ресурс.

Це позитивно позначиться не тільки на іміджі вашої компанії, але і на розкручуванні веб-майданчику.

Ви не знаєте, кому доручити таку роботу? Тоді зверніться в веб-студію IT-KITCHEN – вона вже не перший рік займається розробкою інтернет-проектів різного типу, допомагає з їх просуванням в мережі. Займаються фахівці і веб-дизайном.

Чи треба приділяти особливу увагу оформленню сайту? Зрозуміло, але ж він – частина іміджу компанії. Веб-майданчик повинен бути тематичним по дизайну, щоб забезпечувати запам'ятовування вашого бренду. Замовте дизайн сайтів від it-kitchen.com.ua/ і ви будете впевнені, що отримаєте веб-проект з ексклюзивним оформленням.

Тільки на перший погляд здається, що оформлення порталу – справа проста, багато часу не вимагає. Насправді, щоб домогтися оригінального, стильного і лаконічного дизайну, треба серйозно попрацювати.

При підготовці інтернет-ресурсів веб студія it-kitchen.com.ua у Львові враховує актуальні тенденції в світі дизайну. Завдяки цьому всі її роботи виглядають сучасно, радують продуманою структурою, інтуїтивно зрозумілою навігацією.

Які тренди будуть панувати в веб-дизайні в нинішньому році? Дослідники відзначають, що актуальними залишаються великі меню, fashion-ефекти, інтерактивний скролл, SVG маски, 3Д. Все це активно використовується досвідченими фахівцями, щоб залучити аудиторію.

Пам'ятайте, що головне – створити правильне перше враження. Дизайн повинен бути приємним, незвичайним, добре якщо він одразу запам'ятовується. Якщо ваш сайт зацікавить відвідувача, то він вирішить затриматися тут довше, щоб ознайомитися ближче з пропозиціями компанії.