Право на зайняття професійною діяльності отримано в 2010 році на підставі свідоцтва. Юридична допомога надається адвокатом в наступних ключових сферах - сімейні, цивільні, господарські спори, оскарження рішень посадових осіб або державних органів, трудові спори про поновлення на роботі, спори з банками, розробка договорів будь-якої складності, шлюбних контрактів, трудових інструкцій. Адвокат при вирішенні дорученого клієнтом питання керується ключовими принципами - результативність, своєчасність і повна конфіденційність.

Послуги адвоката і їх цінова політика побудовані так, щоб клієнт міг розуміти за які дії або результат він платить кожну свою копійку. У своїй практиці адвокат Брагар Артем не раз знаходив ефективні нестандартні рішення, які були продиктовані обставинами конкретної справи. Можна провести аналогію з наданням медичних послуг, в яких грамотне діагностування та порядок лікування чимось схожий з наданням правової допомоги адвоката, яка складається з аналізу ситуації, правового висновку, стратегії захисту і відновлення прав та інтересів людини.

У команді адвоката працюють юристи, готові надати юридичну допомогу. Юридичні консультації та юридична допомога застосовується для вирішення менш відповідальних завдань клієнтів. Злагоджена командна робота юристів і адвоката побудована на взаємній підтримці, тому залишити питання клієнта без своєчасного рішення просто неможливо. Отримавши юридичну консультацію або допомогу в малозначущих справах покупець не переплачує за роботу, яку міг би виконувати адвокат. У той же час адвокат займається більш складними та нестандартними питаннями клієнта.

Адвокат доводить справу до логічного кінця. Адвокат ніколи не зупиняється на півдорозі і не здається, поки не використані всі можливі шанси. Вирішення проблеми на користь клієнта - моя головна і першочергова задача. Витрати на послуги адвоката в цивільній або господарській судовій суперечці можна покласти на сторону, яка програла. З урахуванням останніх змін про те, що обмеження максимальної суми вартості таких послуг скасовані і заявляти судові витрати необхідно при першій подачі позову. Можливо, відповідач задумається, що зробити: заперечувати проти обґрунтованих вимог, або укласти мирову угоду. А може буде достатньо лише досудового врегулювання.

Висока ділова репутація серед клієнтів, значний практичний досвід і краща освіта повинні бути основними аргументами для прийняття рішення про співпрацю з адвокатом.

Джерело: Bragar Group