Виробниче підприємство, яке займається випуском комбікормів, а також круп і інший сипучої продукції, потребують використання спеціальний норий. Це стрічкові машини, оснащені лопатями або ковшем. Саме останній елемент встановлюється на лінії, яка буде виконувати функцію вертикального переміщення сипучої продукції. Вигідна особливість таких машин в тому, що вони здатні піднімати вантажі на пристойну висоту- максимум до 60 метрів. Це означає, що не будуть потрібні ніякі інші установки для завантаження або вивантаження сипучих матеріалів в сховища або інші ємності. Вибрати і купити підходящий ківш норійний металевий пропонує перевірена і надійна компанія «Бриг», в асортименті якої можна знайти продукцію відповідної конфігурації і типу.

Особливості ковшів і матеріал для виробництва

Для облаштування стрічки вертикального підйому для виробничого підприємства використовують саме ківш. Він забезпечує відмінний захоплення сипучого матеріалу. Для виробництва може бути використаний:

  • Метал - готова конструкція стає високоміцної і надійної, довговічної і практичною. Щоб продовжити термін її експлуатації, використовується метод оцинкування поверхні. Це робить матеріал ще більш міцним і несприйнятливим для корозії, передчасного руйнування.
  • Полімерний матеріал - укріплена продукція, яка зможе транспортувати і піднімати на задану точку сипуча сировина і зернові культури.

Використовувати будь-який з зазначених конструкцій вигідно підприємствам різних галузей і напрямків. У деяких варіантах транспортувати і піднімати можна навіть різні види рідин.

Види ковшів для норій

На вибір представлені вироби, які відповідають стандартам якості і вимогам виробництва. Клієнтам запропоновані на вибір ковші:

  • Металеві без дна.
  • Суцільнотягнені.
  • Посилені.

Особливість конструкції в тому, що вона має закруглені борти, а також продуману конфігурацію. Саме вона виключає налипання зерна на поверхні і передчасний знос матеріалу. Вибирати підходящий варіант фахівці компанії «Бриг» радять з урахуванням місткості конструкції, а також наявності посилених ребер. Якщо вони є, завжди можна буде виключити деформацію матеріалу за рахунок відсутності в ньому гострих кутом і концентраторів зерна. Вартість же продукції залишається для клієнтів підприємства доступною, якість товару - незмінно високим.

Продукція "Бриг" відрізняється компактністю конструкції, агрегатному принципом побудови і простотою в обслуговуванні.