Ринок корпусних меблів з дерева величезний. На даний момент перевага покупців на боці корпусних меблів, зроблених за індивідуальними розмірами . Але перш ніж говорити про переваги, нагадаємо, що до цієї групи відноситься меблі, що мають корпус – тумби, різноманітні шафи, стелажі з закритими боковинами, комоди, вітрини і серванти. Придбати такі меблі у Львові ви можете на http://divalstudio.com.ua/ 

Сучасні корпусні меблі під замовлення сьогодні дуже популярні. По-перше, тому що вони вписуються в розміри будь-якого житлового приміщення, по-друге вони функціональні. Саме ці меблі призначені для зберігання величезної кількості речей і предметів.

Принадність корпусних меблів в тому, що їх можна переставляти до нескінченності. Легко змінювати інтер'єр, і створювати новий, по-справжньому затишний, згідно з власними уявленнями про домашній комфорт. У разі придбання нового житла не знадобиться купувати іншу меблі, адже цю можна взяти з собою.

Завдяки кількості елементів, що складають колекцію меблів, буде неважко підібрати обстановку для всіх житлових зон і оформити інтер'єр в єдиному стилі. Виробники пропонують композиції меблів для вітальні, передпокоїв, спальні, кабінету і навіть дитячої. Ситуація помітно спрощується, коли потрібно переставити меблі. Наприклад, тумба, що стояла в дитячій кімнаті, може опинитися в передпокої, а шафа з вітальні відмінно впишеться в дитячу.

З корпусними меблями легко коригувати пропорції приміщення. Якщо не влаштовує його форма (наприклад, витягнута), то за допомогою меблів можна поділити простір на зони, а в ролі перегородки використовувати шафу або стелажі з натуральної деревини .

Корпусні меблі – універсальний варіант для облаштування дитячих кімнат. Якщо з самого початку, простір дитячої кімнати вибудувати правильно, то в подальшому набагато простіше внести зміни, додаючи інші елементи, наприклад стіл або книжкова шафа з дуба чи бука .