Уже в єгипетській кухні існувало блюдо, яке можна сміливо визначити прототипом піци. Це було свого роду тонкий і круглий хліб, який випікали в спеціальних, попередньо розігрітих печах. В Італії піца є традиційною, сімейної їжею. Італійці мають величезну кількість різновидів улюбленої піци. Кожен регіон спеціалізується на певному виді піци.

Наприклад, Лаціо, столицею якого є Рим, вважає за краще Quatro Stagioni, тобто піца, поділена на чотири частини, і кожна з них різноманітна іншими компонентами. На Сицилії, найбільш популярною є піца з чорними оливками, а, в свою чергу, в Сардинії в захват призводить піца з артишоками. В Україні це блюдо правда, не так сильно культивується як в Італії, але сміливо можна зробити висновок, що, незважаючи на все, стало одним з найпопулярніших і улюблених страв. Ви можете замовити піцу на сайті http://smaki-maki.com/pizza/.

Оскільки конкуренція на ринку громадського харчування постійно зростає, то компанії пропонують клієнтам все більше, і намагаються їм догодити всіма можливими способами. Завдяки тому, що вибір піци настільки великий, ціни доступні, а контакт з клієнтом - миттєвий. Практично з будь-якого місця, якщо тільки у нас є на це бажання, ви можете замовити свій улюблений вид піци, і вона буде доставлена в найкоротші терміни прямо за вказаною адресою. Це неймовірне зручність для нас, як потенційних споживачів, але і спосіб залучити нових клієнтів, які не хочуть витрачати свій дорогоцінний час на поїздки в центр, щоб тільки з'їсти обід, або вечеря. Достатньо зателефонувати або зайти на сайт нашої піцерії і там зробити замовлення.

Різноманітні піци онлайн. Всіх видів тесту на піцу неможливо перерахувати, не кажучи вже про компонентах і добавках! Кожен знайде щось для себе - піца пепероні, маргарита, диявола, вегетаріанська, дієтична, з морепродуктів та інші. Залежно від вашого смаку, ми можемо вибрати між тонким і товстим підставою. У кутах прикріпити додатково порцію сиру, або замість стандартної, круглої піци, замовити кальцоне в формі вареника. Цей вибір величезний, адаптований до будь-якого смаку і має вирішальний вплив на те, що ця, здавалося б, просте блюдо, стала настільки популярно у всьому світі.

Здавалося б, тому що, незважаючи на простий рецепт тіста, який знає майже кожен, це зробити неймовірно важко. Правильні пропорції знають лише деякі, і вони тримають це в строгому секреті. Втім, це не дивує особливо, тому що якби це була публічна інформація, це кожен приготував піцу сам, будинки, а не замовляв би її в своїй улюбленій піцерії.