Сьогодні достатньо велика кількість людей досить вимогливо ставиться до вибору атрибутів для сна та комфортного повноцінного відпочинку. І якщо ліжко повинно відповідати в першу чергу вподобанням покупця, стилю та інтер’єру приміщення, так до матраців сталять інші вимоги. Матраци повинні відповідати певним стандартам якості та гігієнічним вимогам, бути виготовленими із екологічно безпечних та гіпоалергених матеріалів, мати високий рівень пружності, мати покриття з міцних матеріалів та надавати змогу для чищення верхнього покриття.

Ортопедичні матраци – це один із найоптимальнішіх варіантів для забезпечення комфортного та повноцінного здорового відпочинку. Ортопедичні матраци виготовляють із дотриманням та урахуванням вимог ортопедично правильного положення тіла людини під час відпочинку.

Сьогодні виробники пропонують безліч варіантів та видів ортопедичних матраців. Це матраци не тільки із різними видами наповнювача та різноманітними видами покриття та різноманітної товщини. Сучасні ортопедичні матраци мають дві різноманітні сторони, для теплої та холодної пори року. Завдяки цьому забезпечується ще більш комфортні умови для відпочинку, є можливості для зменшення вологості та запобіганню забруднення. Основні види наповнювачів ортопедичних матраців – це натуральні (кокосове волокно, вовна) або синтетичні матеріалі високого рівня якості (силіконові гранули або волокно). Ці матеріалі відрізняються гіпоалергенністю, легко чиститься не вбирають в себе вологу, не накопичують пил та виключають можливість наявності різноманітних мікроістот та паразитів.

Один із найобширнійших та різноманітних виборів ортопедичних матраців запропонований в каталозі інтернет - супермаркету меблів та товарі для дому «Нова маркет» https://www.nova-market.com.ua/product-category/matratsy. В супермаркеті запропоновано не тільки один із кращіх виборів цієї категорії товарі від відомих вітчизняних та іноземних виробників, а ще й один із найоптимальніші та низьких цінових пропозицій, якісний рівень обслуговування, оперативне виконання заказів, та зручна оплата і доставка.

Увесь асортимент матраців сертифікований, має відповідні сертифікати якості, гігієнічні заключення, які гарантують відповідність вимогам ДСТУ та безпечність для здоров’я людини. Тому , якщо ви дбаєте про власне здоров’я - вибирайте для себе ортопедичний матрац.