Кожна дитина має обов'язково відвідувати дитячий садок. Вся справа в тому, що саме в цьому чудовому місці, вона знаходить собі нових друзів, навчається всьому новому. Велику популярність придбали приватні дитячі сади. Вся справа в тому, що приватний заклад володіє масою переваг, порівняно з іншими. На сайті Центру дитячого розвитку та дошкільного навчання подрібно розглянені основні переваги подібних закладів.

Багато батьків звикли вважати, що перебування малюка в частому садку, це дуже дорого. Але якщо розглянути всі плюси, то виявиться, що це зовсім не так, швидше навпаки. Коли невелика група, то діти набагато рідше хворіють. До того ж, крім медичної сестри, у частному детсаду працює також педіатр, який постійно спостерігає за станом кожної дитини індивідуально. Варто також пам'ятати, що емоційний стан кожної дитини буде повністю визначати його фізичний стан.

Коли малюк почуває себе комфортно і затишно, то він починає швидко розвиватися, крім того стає спокійним і доброзичливим. У звичайних садах, куди ходять діти, у групах яких близько 40 чоловік, важко приділяти кожному малюку час, тоді між малюками все частіше починається виникнення конфліктних ситуацій. У приватних є можливість регламентувати перебування дитини, так як саме в них велику увагу надають кожному індивідуально. Є можливість відвідати групу повного дня, або просто залишити дитину на кілька годин вранці або ввечері.

Якщо в державному закладі проводять додаткові заняття, то вам доведеться платити за них додатково, тут вони вже входять у загальну вартість. Крім того важливий той момент, що у приватні заклади персонал відбирається на конкурсній основі, з дітьми працюють досвідчені педагоги і вихователі, які мають відповідну освіту.

Найперше перевага такого саду полягає в тому, що в ньому невеликі групи, крім того працює висококваліфікований персонал, також у дітей відмінна можливість займатися в спортивних та історичних гуртках. Вихователі якісно контролюють стан дітей. Тому ви можете абсолютно не боятися віддавати свою дитину в надійні руки.

Бажаєте записати свою дитину у приватний дитячий садочок? Зробити це можна на https://shkolaradosti.ua/ua/.

Муніципальних садків і раніше не вистачало, а сьогодні цю нішу успішно займають приватні. До того ж, вони пропонують набагато більш широкий спектр послуг. Кожен батько бажає своїй дитині дати найкраще, в тому числі освіту. В недержавних освітніх установах залучають до роботи найбільш кваліфікований персонал. І не тільки в цьому їх переваги. Єдиний істотний недолік це висока плата за перебування.

Але плюсів набагато більше:

  • гнучкий графік роботи;
  • невелика наповнюваність груп;
  • гарантія безпеки;
  • індивідуальні заняття з логопедом, психологом;
  • великий вибір навчальних програм і методик;
  • обов'язкова спортивна підготовка.

В приватному саду малюк знаходиться в групі чисельністю до 10-15 осіб. З кожною дитиною є можливість проводити індивідуальні заняття, що сприяє її швидкому розвитку. Не обов'язково відвідувати дитячий заклад кожен день, можна обрати зручний для себе графік перебування: з 8 годин до 19-20 годин або ранок вечір, 2-4 рази в тиждень.

Територія установи цілодобово охороняється. Харчування організовано з урахуванням особливостей кожної дитини і, в той же час, збалансоване з великою кількістю свіжих овочів і фруктів. Можна вибрати дитячий садок з мовним ухилом. Велика увага приділяється системі загартовування і оздоровлення, обов'язково проводяться різноманітні спортивні заняття.

Дитячий заклад такого типу пропонує своїм маленьким відвідувачам не тільки розважальні ігри для цікавого дозвілля, але і спеціальні курси, гуртки і тренінги для вивчення математики, логіки, англійської мови, організації занять фізкультурою, танцями, а також уроки образотворчого мистецтва.