Зі зміною сезону ми зазвичай змінюємо взуття, у якому буде тепло, не жарко та комфортно. Хотілося б розпочати розмову з невеликого повчання про те, як потрібно, в принципі, підходити до вибору взуття, щоб була реальна можливість скоротити її кількість, але, тим самим, не вплинути на якість життя.

Інтернет-магазин взуття Venezia рекомендує при покупці такого важливого предмета гардеробу дотримуватись декількох правил.

Взуття має бути дорогим. Звичайно, дорожнеча - поняття відносне, і для кожного мається цінова категорія. Але пам'ятайте, купуючи дешеве взуття, ризикуєте викинути гроші на вітер і підтвердити вірність приказки: «скупий платить двічі».

Не варто купувати взуття в мас-маркеті. Звичайно, так робити простіше. Та й в торгових центрах красиве, модне і прийнятне за цінами взуття знайти досить складно. А в таких магазинах представлені наймодніші моделі за демократичними цінами. Проблема в тому, що для відомих мас-маркетів марки взуття не є пріоритетом, і виробник не робить упор на якість. Не беріть базові моделі, краще вибирайте взуття на вихід, яке будете надягати кілька разів на рік.

Будь-яке взуття має бути зручним. Приміряючи туфлі, не робіть знижку на те, що вони розносяться, а мозолі швидко пройдуть. Якщо при примірці некомфортно - не купуйте! Особливо, якщо мова йде про базові моделі.Намагайтеся щосезону купувати хоча б одну пару актуального взуття. Так поступово ви зможете зібрати велику колекцію взуття.

Останнім часом в просторі інтернету з'явилося дуже багато інформації про те, що таке базовий гардероб. Акцентуємо увагу лише на те, чим відрізняється базове взуття від будь-якого іншого.

Базова взуття: класичні моделі нейтральних відтінків з натуральних і якісних матеріалів. Це, дійсно, зручне взуття, довгограюче, яке може носитися з сезону в сезон.

За сезонності можна говорити теж дуже багато. Ми ходимо по свіжій траві, по розпеченому асфальту, по калюжах і по снігу. І ніжки повинні бути надійно захищені в будь-яку погоду. Базова взуття рідко залежить від моди, не варто в якості базових купувати найактуальніші новинки сезону. Вони підуть в інший категорії.

Демісезонні чоботи на плоскій ході - ідеальне взуття для будь-якої погоди. Найпростіше в магазинах знайти чорні чоботи, і цього буде достатньо. Але якщо віддаєте перевагу іншим кольорам, то зверніть увагу на теракотовий, сірий, темно-синій, темно-зелений. Чоботи можна поєднувати з будь-яким чином: з джинсами, легінсами, спідницями максі, міді та міні, з шубою, пальто і бомбером.