Якщо Вам не вистачає коштів на купівлю квартири, Ви можете придбати вагончик для житла. Це досить зручно, адже таке помешкання мобільне і не зобов’язує бути прив’язаним до якогось конкретного місця. Варто зазначити, що і вартість житла даного типу значно нижча. Вам потрібно лишень облаштувати його згідно Ваших потреб і можливостей. Якщо самотужки складно це зробити, тоді скористуйтесь послугами дизайнера. Саме такий спеціаліст зможе якомога краще спланувати розташування меблів, щоби всередині розмістити все необхідне.

Тільки правильне планування зможе Вас убезпечити Вас від браку вільного простору. Головне правило – раціонально використовувати простір не встановлювати масивні конструкції. Якщо плануєте облаштувати полиці, краще за все їх підняти вище, ближче до стелі. А от звичайне ліжко варто замінити на диван-ліжко, саме так вдень спальня перетворюватиметься на вітальню.

Сплануйте кухню. Вона має бути максимально функціональною, кожен квадратний метр має використовуватись з користю. Зазвичай в будинках такого типу все обладнання електричне, а тому варто одразу врахувати цей момент. При плануванні кухонних меблів подумайте про те, що Вам необхідно десь зберігати весь посуд, а тому не слід нехтувати порадами дизайнерів, які обов’язково зроблять все таким чином, що всі Ваші каструлі та тарілки вмістяться у шафки кухонних меблів.

Якщо ж вагончик Ви облаштовуєте в якості гостьового будиночку, тоді Вам немає потреби облаштовувати у ньому повноцінну кухню, потрібно лише подбати про те, щоби всередині було місце для приготування чаю або кави, якщо потрібно, встановіть і мікрохвильову піч. Все ж інше має бути об лаштоване таким чином, щоби гостям було максимально комфортно знаходитись всередині.

Не забудьте і про ванну кімнату. Вона має бути всередині, а для цього до будиночку Вам потрібно буде підвести каналізацію, а також водопровід. Попередньо переконайтесь, чи є можливість це зробити на кожній конкретній ділянці. Також подбайте про вірне розташування сантехніки і меблів в такій ванній кімнаті. Оскільки вона досить маленька, необхідно прорахувати кожен квадратний метр, щоби вже під час встановлення сантехніки у Вас не виникло неприємностей з розташуванням меблів.

Навіть звичайний будівельний вагончик може виконувати функції повноцінного будинку, якщо Ви зможете всередині все грамотно спланувати.