Споконвіку, з покоління в покоління, від американських до британських вчених тягнеться ця місія – розкрити таємницю жінки. І справді, як зрозуміти ту, яка і сама себе зрозуміти частенько не може.

Але... не поспішайте опускати руки, місія здійсненна. Деякі дослідження і відкриття таки увінчалися успіхом. І отримані результати можуть багато чого прояснити в спробах розгадатижіночу природу, інформує портал "новини дня".

Блогер і телеведуча Єва Бажен поділилася 17 фактами про жінку, про яких не знає і сама жінка.

1. Серце жінки завжди б'ється швидше, ніж серце чоловіка.

2. Жінки легко справляється з багатозадачністю. Це пояснюється тим, що мозолисте тіло в нашому мозку товщі, ніж у чоловіків, і у ньому на 30% більше сполук.

3. У нас значно більше смакових рецепторів. Саме тому ми краще чоловіків розрізняємо відтінки солодкого смаку і так любимо солодощі.

4. Жінки повільніше чоловіків спалюють калорії, приблизно на 10%. А кожен набраний кг збільшує вагу грудей на 20 р. Але при схудненні ефект зворотний.

5. Оскільки кольоророзрізнення пов'язано з Х хромосомою, жінки краще за чоловіків розрізняють відтінки і півтони.

6. З-за естрогену, блокуючого запальні процеси жінки простіше терплять біль.

7. Шкіра жінки в 10 разів ніжніше і чутливіші чоловічий.

8. Жінки більш гнучкі, з-за того, що в наших м'язах і зв'язках більше еластину, ніж колагену.

9. За мова дівчата відповідають два мозкових центру, тому ми легко можемо вимовити 8 тисяч слів на день, використовуючи більше 3 тисяч звуків і до 10 тисяч невербальних сигналів. У чоловіків ці показники в 2 рази нижче.

10. У жінок гірше орієнтація в просторі. Так, наприклад, паралельна парковка з першого разу добре виходить у 80% чоловіків. А у жінок перший перші спроби практично завжди невдалі. Тільки 15-20% можуть це зробити з другого-третього разу.

11. Жіноча шия більш рухлива. Це пояснять, чому, коли дівчину окликають, вона повертає голову. А коли звати чоловіка, він обертається всім корпусом.

12. У середньому жінки плачуть 40-70 разів на рік, чоловіки — від 5 до 15.

13. Жінка інтуїтивно краще відчуває наближення загрози. Це пояснюється підвищенням рівня кортизолу, прогестерону і естрадіолу, які посилюють відчуття неспокою та небезпеки.

14. У нас добре розвинутий периферійний зір, а у чоловіків — тунельне.

15. Створення сім'ї для дівчат стоїть на першому місці теж не просто так. Фішка в тому, що жіноча прихильність до чоловіка сильніше, ніж чоловіча до жінки.