Ви хочете купити новий опалювальний котел, який замінить використовуваний до цих пір – на вугілля. Ви не хочете, однак, переробляти всієї установки виконуючи монтаж опалення львів, як найбільш привабливого  у фінансовому відношенні рішення. Який котел ви повинні вибрати?

Стара система центрального опалення,  тільки яка? Для того, щоб підібрати необхідний котел для побудованої багато років тому установки, ви повинні знати, якого роду ця система. В більшості випадків ми маємо справу з природною системою, відкритою. Значить, треба купити такий котел та правильно виконати монтаж твердопаливних котлів львів, який буде плавно працювати при даних параметрах системи.

До такого роду систем не підходять, на жаль, сучасні газові котли, тому що вони розроблені, перш за все, для установки в приміщенні. Крім того, такого роду котли працюють, перш за все, в системах з малою ємністю води, в тому числі з урахуванням виду навантаження, як, наприклад, панельні радіатори. Можливо, що ви знайдете на ринку пристрій з теплообмінником малого потоку і більшого, ніж стандартна теплоємність, однак пропозиція в цій сфері досить обмежена. Вибирати треба серед котлів на твердому паливі, більшість пристроїв на мазут, також повинно мати відповідну конструкцію. Однак, перш ніж ви зважитеся на дані рішення, ви повинні переконатися в тому, що він може працювати з відкритою установкою.

Кожне з представлених рішень слід обговорити з дизайнером мережі, який перевірить монтаж теплового насосу львів, всі параметри установки та пристрої опалення і аналізує змінні, завдяки чому система буде працювати без сучка і задирки. Звичайно, можливостей значно більше, хоча усі вони вимагають внесення змін, установки центрального опалення, іноді у великому діапазоні. Якщо ж ви зупинилися на сучасному пристрої, наприклад, конденсаційний котел, ви повинні будете модернізувати установку.