Формат капсульного кави з'явився тільки в 1978 році, по суті, зовсім недавно. Втім, споживачі швидко оцінили бонуси від такого способу приготування кави, тому зараз багато компаній випускають кави в капсулах Lavazza не стали винятком.

Як виглядає цей продукт?

У невелику ємність додають мелену каву, який тут же готовий до вживання.

Для різних типів капсул необхідні відповідні кавомашини. Якщо ви купите таку машинку одного формату, але спробуєте приготувати на ній каву з невідповідних капсул, то нічого не вийде.

Легкість у використанні призвела до того, що капсульні кофемашинки можна побачити всюди: вдома, в офісі, і навіть в невеликих кав'ярнях. Це дуже компактна техніка, займає мало місця, до того ж вона безшумна, що дуже актуально в офісних приміщеннях.

Капсули Lavazza випускаються в декількох популярних форматах:

  • Lavazza Blue;

  • Point;

  • Nespresso.

У кожному контейнері міститься рівно одна порція кави (від 6 до 9 грамів). Немає необхідності зважувати її, щоб отримати чашку смачної кави. Тому, якщо ви хочете придбати капсули для кавомашини Lavazza, вибирайте саме ці формати.  

А що з приводу цін? Капсульна кава досить дорогий. Це пов'язано з великими витратами на виробництво, оскільки необхідні спеціальні лінії, де в абсолютно герметичних умовах мелену каву буде запакований в ємність.

Коли всі умови дотримані, така кава може не бояться світла, повітря і вологи. У капсулі він зберігає свій аромат і первинний смак, тому якщо ви гурман і бажаєте отримувати однаково якісний напій, тоді треба купити каву Лавацца в капсулах.

Якщо необхідно зробити доставка кави Lavazza в капсулах, ви можете оформити покупку, а потім дочекатися доставки по Україні і Києву.