Чи замислювалися Ви над тим, наскільки важлива атмосфера для незабутнього святкування заручин, наприклад, або дня народження? Насправді, інколи саме вона є більш вагомим компонентом незабутньої події, аніж одяг чи довколишній антураж. Але ми згодні, що особливі моменти вимагають бездоганності у всьому і тут Вам якнайкраще допоможе сімейний ресторан Ян Амор. Чому саме він? Витонченість, європейська розкіш у кращому її прояві, бездоганність сервісу та стильний дизайн – це ті складові, які поєднуючись один з одним, створюють незабутню атмосферу на Вашому святі.

Jan Amor: вишуканий ресторан у Тернополі, в якому смачна кухня та атмосферність є невід’ємними складовими бездоганного сервісу!

Спокійний і сучасний ресторан у Тернополі, без надмірності, але з такими ж високими претензіями, як і його сервіс. Ян Амор здивує тих, хто звик до розкоші і додасть нових вражень у скарбничку гостей, яким бракувало емоцій через поверхневий сервіс інших закладів.

Розвинена культура харчування та споживання алкоголю, зразкове обслуговування – змістовна і правдива характеристика для нього. Тут кожного огортають турботою, але без нав’язливості, що так важливо для романтичної атмосфери. Сімейний відпочинок також найкраще влаштовувати у залах затишного Амору, позаяк пропонують смачну кухню та чудову колекцію вин Старого і Нового світу. Чому у цьому місці неабияк приємно пообідати з коханою людиною чи сім’єю:

  • Висока європейська та середземноморська кухня + авторські рецепти.

  • Використовують виключно свіжі інгредієнти з місцевих фермерських господарств.

  • Виняткова якість морепродуктів, які регулярно замовляють з-за кордону. Тунець та устриці преміум-класу, ніяк інакше.

  • Святкування хрестин чи будь-якого іншої важливої для Вас події пройде солодко, адже у меню просто неймовірні солодощі та десерти!

У цьому закладі все налаштовує на гарний відпочинок та отримання стовідсоткової насолоди – майте це на увазі, плануючи наступне свято.

Де зробити пропозицію руки і серця, зізнатися у коханні чи відзначити річницю? Лише два слова: Jan Amor!

Такі надзвичайні приводи для відвідин ресторану повинні супроводжуватися ідеальним обслуговуванням та дивовижною кухнею. Інтер’єр та атмосфера, про яку ми вже згадували вище – теж важливі. Де зробити пропозицію коханій людині? Тільки у тому ресторані Тернополя, в якому втілено всі зазначені критерії – вона просто не зможе сказати «ні»!

Уважний і дбайливий персонал допоможе організувати Ваше свято, за потреби шеф-кухар сформує персональне меню, офіціанти порядять кращі комбінації страв і вина. До речі, Ян Амор надає таку послугу, як кейтеринг, тому святкування може перенестися за місто чи до визначеної території.