Похожее изображение

Суші - одна з страв, яку найчастіше замовляють в службі доставки. Любителі цієї традиційної японської страви можуть залишити заявку на сайті компанії «ЯпонаХата» в Києві, та смакувати ролами вдома.

Без перебільшення можна сказати, що це найпопулярніша їжа в усьому світі. Вишуканість і простота, свіжість і збалансований склад, множинні варіації і обов'язкове дотримання традицій приготування - все це незмінно поєднують в собі суші. Їх обожнюють за пікантний смак і безсумнівну користь для організму. Але незважаючи на всю позірну простоту, існує безліч секретів, які роблять це блюдо чудовим. І володіють ними тільки професійні кухарі. Якщо вам хочеться поласувати справжнім традиційним японським блюдом, то доставка суші - це найвигідніший і швидкий спосіб отримати до столу готове блюдо. У домашніх умовах приготувати подібну їжу з підручних продуктів у вас точно не вийде.

Основні компоненти

На перший погляд, нічого складного в приготуванні суші немає. По суті, вони являють собою грудочку звареного рису, поверх якого покладено скибочку риби або будь-якого іншого морепродукту. Додатково компоненти можуть бути обмотані тонкою смужкою норі.

В якості начинки використовують найрізноманітніші продукти. Зверху на рис можуть класти:

скибочки риби (використовується філе вугра, лосося, тунця, морського окуня);

кальмарів;

восьминогів;

креветки;

ікру.

Зазвичай всі інгредієнти подаються сирими. Виняток може бути передбачено для деяких видів страви, де застосовується копчений вугор або лосось. Японці впевнені, що саме в продуктах, які не пройшли термічну обробку, зберігається максимальна кількість корисних речовин. Більш того, чим інгредієнт свіже, тим він краще, аж до того, що він повинен подаватися ще живим.

Крім рису і морепродуктів, потрібен спеціальний оцет для просочення звареної крупи і васабі. Роль останнього пекучого компонента полягає не тільки в тому, щоб додати страві гостроти, але і в дезінфекції. У сирій рибі містяться різні бактерії і гельмінти, що негативно позначається на здоров'ї людини. Щоб уникнути отруєнь японці приправляють їжу гострим васабі, який вбиває шкідливі мікроорганізми і пригнічує процеси бродіння в шлунку.

Незважаючи на всю простоту страви, не у кожного виходить його приготувати. Здавалося б, все просто - рис і риба. Але чомусь, спорудивши вдома подібну композицію, розумієш, що смак зовсім не такий, яким повинен бути. Причина криється в традиційних секрети приготування.