Зростання цін на бензинове пальне для автотранспорту спонукає автовласників на переобладнання автомашин для споживання більш дешевого газу. Виробники газобалонного обладнання постійно працюють над удосконаленням своєї продукції. Серед 6 поколінь систем газового обладнання для автомобілів найбільший попит має ГБО 4 покоління. Його встановлюють на більшість моделей інжекторних автомобілів.

Редуктори ГБО від італійської компанії Zavoli

У кожному поколінні газобалонного обладнання удосконалюються всі вузли, в тому числі газові редуктори ГБО 4 покоління. Роль газового редуктора полягає у зниженні тиску (випаровуванні) газу перед тим, як він потрапляє на газові форсунки. Тиск зменшується до робочого стану. При цьому газ з рідкого стану переходить у газоподібну фазу. Редуктори газобалонного обладнання 4 покоління оснащені вбудованим газовим клапаном для перекривання потоку газу й фільтром грубого очищення, заміна якого при забрудненні не викликає ускладнень.

Газовий редуктор Zavoli ідеально поєднує потужність з ціною для автомобілів з інжекторним двигуном. Недорогий редуктор італійського виробника створено для автомобілів, потужність двигунів яких не перевищує 350 к.с. Пристрої цієї моделі мають ударостійкий металевий корпус, що збільшує їх довговічність, а ремкомплекти завжди присутні у спеціалізованих магазинах. Конструкція редуктора передбачає можливість підключення рідини для охолодження.
Редуктор
Zavoli не втрачає робочих характеристик у широкому температурному інтервалі. Апарат працює при температурах від – 45 до + 130 градусів, він оснащений вбудованим температурним датчиком та аварійним штуцером. Компактні розміри редуктора не створюють проблем при встановленні його на будь-якому автомобілі.

Газовий редуктор Zavoli zeta українські автовласники вважають одним з найкращих вприськових різновидів пристроїв.
Редуктор
Zavoli Zeta N забезпечує легкість в регулюванні робочого тиску, він простий та надійний у використанні. Пристрій відрізняється стабільністю динамічних характеристик, демонструє надійну роботу при низьких температурах.

Придбати редуктори ГБО італійського бренду Zavoli за конкурентними цінами пропонує автовласникам інтернет-магазин Kangaz. Менеджери магазину надають допомогу у виборі оптимальної моделі редуктора для встановленої в автомобілі системи ГБО.