Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних

Наркотична й алкогольна залежність - важкі захворювання, що руйнують особистість і організм хворих, які зламують долі і сім'ї. Шанс на одужання та повернення до повноцінного тверезого життя є у кожного. Досить просто звернутися за допомогою у кращий наркологічний центр країни «Реванш».

Лікування наркоманії та алкоголізму в реабілітаційному центрі

Центр по лікуванню наркоманії

Ефективне лікування наркоманії в Києві, передбачає обов'язкову тимчасову ізоляцію пацієнта від звичного середовища проживання й оточення, тому проводиться у стаціонарних умовах. У приватній клініці пацієнту забезпечується цілодобовий медичний нагляд та психологічна допомога, що важливо на початкових стадіях терапевтичного курсу. Крім того, виключаються ризики придбання і вживання наркотичних речовин, рецидиву.

Програма ефективного лікування наркологічної залежності у спеціалізованому центрі включає в себе етапи:

  1. Проведення діагностики.

  2. Зняття ломки, детоксикація організму.

  3. Системна психологічна реабілітація.

  4. Ресоціалізація.

Обстеження носить комплексний характер і включає в себе всі необхідні аналізи, діагностичні процедури, психологічні тести, консультації профільних фахівців. Така діагностика дозволяє підібрати максимально щадні та ефективні методи лікування з урахуванням стану психіки, організму конкретного пацієнта.

Детоксикація це медикаментозне очищення організму від залишків наркотичних речовин, токсинів, спрямована на поліпшення стану внутрішніх органів, нервової системи, купірування наркотичної ломки. При необхідності пацієнтам призначається інфузная терапія, вітамінотерапія, медикаментозне лікування із застосуванням транквілізаторів, антидепресантів, нейролептичних і протисудомних препаратів.

Заняття з психологами та психотерапевтами, застосування принципів програми «12 кроків», відвідуванні груп взаємодопомоги, методи кінезіотерапії, арт-терапії, сеанси сімейного системного психоаналізу допомагають стабілізувати психоемоційний стан пацієнтів, усунути психологічну залежність від наркотиків.

Центр реабілітації при алкоголізмі

Програма лікування алкоголізму в Києві залежить від форми захворювання і стадії перебігу патологічного процесу. Терапія починається з детоксикації, що дозволяє очистити організм від залишків етилового спирту, токсичних з'єднань. Результатом грамотно проведеної програми Детокс стає зняття абстинентного синдрому, виведення з запійного стану, усунення тяги до вживання спиртних напоїв.

Найбільш добре зарекомендував себе метод інфузной терапії, що дозволяє очистити кров пацієнта і одночасно наповнити її речовинами, що сприяють прискореному відновленню кислотного балансу. Подальша медикаментозна допомога спрямована на відновлення стану, функціонування внутрішніх органів і систем, уражених тривалим вживанням спиртних напоїв.

Системна реабілітація алкозалежних пацієнтів передбачає надання психологічної допомоги, заняття за програмою «12 кроків», індивідуальні сеанси психоаналізу, ресоціалізацію.

Переваги звернення в центр

Одне лише очищення організму, детоксикація та медикаментозні методи не дозволяють вилікувати наркоманію чи алкоголізм. Тому все більше людей звертаються до спеціалізованих приватних клінік, які надають професійну психологічну допомогу.

Реабілітаційний центр «Реванш» працює ефективними методиками та співпрацює з кращими фахівцями, що дозволяє досягати незмінно позитивних результатів лікування.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування у центрі «Реванш» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua