Компанія «Прогрес Д.Ф.» забезпечує поставки всіх видів опалубки та комплектуючих на будівельні об’єкти різного ступеня складності. Завдяки співпраці з найбільшими виробниками конструкцій, уся продукція доставляється у найкоротші терміни.

До послуг компанії входить продаж, проектування, складання креслень та розрахунок систем відповідно до потреб конкретного об'єкта, монтаж, а також оренда опалубки у Львові та інших містах України.

Компанія своєчасно та оперативно забезпечує клієнтів продукцією для монолітного будівництва за конкурентними цінами. Увесь асортимент доступний за посиланням - https://www.opalubka-progres.com.ua/ і включає:

  1. Риштування.

  2. Вертикальну та горизонтальну опалубку (для котеджів, багатоповерхівок, промислових об’єктів).

  3. Опалубку для ручного монтажу (лайт).

  4. Трансформатори бетону.

Опалубні системи поставляються в найкоротші терміни. Ви завжди можете бути впевнені в якості реалізованих систем та особливому ставленні співробітників, що надають вичерпні фахові консультацію на усіх етапах будівництва. Переваги співпраці з компанією «Прогрес Д.Ф.»:

  • опалубка завжди є на складі;

  • безкоштовний та швидкий розрахунок кошторису;

  • доставка 1-3 дні, а також самовивіз у Львові, Києві та Одесі;

  • вигідні ціни та знижки для постійних та гуртових клієнтів.

Оренда опалубки львів ціна розраховується індивідуально, вона залежить від розміру риштувань та терміну оренди. Уся продукція стійка до навантажень, проста в монтажі та демонтажі, а знімні конструкції оснащені довговічними елементами і можуть брати участь в необмеженій кількості виробничих циклів.

Всі представлені на сайті конструкції є в наявності і готові до відвантаження в момент замовлення. За бажанням замовника можлива розробка проекту під конкретний об'єкт.