Де знайти гарну медсестру в Полтаві?

Виклик медсестри додому може знадобитися в тих випадках, коли пацієнт знаходиться у важкому стані і не здатний дістатися до клініки, а також для проведення ряду процедур під час терапевтичного курсу при лікуванні в домашніх умовах. Тепер жителям Полтави немає необхідності шукати хорошу, відповідальну медсестру через знайомих, досить просто звернутися в медичний центр «Медсестра».

Хороша медсестра в Полтаві

Принципи роботи центру

Спеціалізований центр «Медсестра» має бездоганну репутацію та дорожить кожним своїм пацієнтом. Співробітники цієї установи - це досвідчені фахівці високого рівня кваліфікації, здатні надати якісні медичні послуги в домашніх умовах.

Одним з основних принципів роботи центру є індивідуальний підхід до кожного хворого. Адже не менше, ніж у медичної допомоги, пацієнти потребують уваги, людського теплого, чуйного і дбайливого ставлення.

При роботі з кожним пацієнтом співробітники враховують фізіологічні та психологічні особливості своїх підопічних, їх характер і психотип, намагаючись знайти до будь-якої людини індивідуальний підхід. Адже доведено, що довірчі відносини між медичним фахівцем і пацієнтом позитивно позначаються на результатах лікування, сприяють швидкому одужанню, допомагають поліпшити настрій і внутрішнє налаштування.

Медсестри, які працюють у центрі, надають моральну та психологічну підтримку пацієнтам, що сприяє поліпшенню фізичного та психоемоційного стану, особливо, якщо мова йде про самотніх, важко хворих або лежачих людей.

Співробітники центру «Медсестра» завжди підтримують тісний контакт із членами сім'ї пацієнтів, регулярно надаючи інформацію про динаміку, результати лікування, зміни у фізичному та психологічному стані їх близької людини, що також важливо для прискореного одужання пацієнта.

Які послуги надаються?

Медичний центр «Медсестра» надає наступні види послуг:

  • постановка крапельниці;

  • введення внутрішньом'язових ін'єкцій;

  • катетеризація;

  • проведення хірургічної перев'язки, обробка рани або постопераційних швів;

  • постановка клізми;

  • введення внутрішньовенної ін'єкції;

  • виклик доктора, в особливо складних випадках.

Фахівці центру «Медсестра» нададуть всі перераховані вище послуги, у будь-який час доби в комфортних для пацієнта домашніх умовах за цілком доступною, демократичною вартості.

Як отримати допомогу?

Для того щоб запросити кваліфіковану медсестру додому, замовити певну послугу, отримати додаткову інформацію, індивідуальну консультацію або задати будь-які питання, що цікавлять, досить просто зателефонувати за контактним номером телефону полтавської філії спеціалізованого центру «Медсестра» або ж заповнити форму зворотного зв'язку на офіційному сайтіhttps://medservis.pl.ua/uk/ . Центр працює в цілодобовому режимі, без перерв, вихідних і святкових днів.