Сьогодні доля абітурієнтів вирішується на зовнішньому незалежному тестуванні. Підготовка до нього починається досить рано - одинадцятикласникам необхідно пройти всю програму, щоб згодом дати правильні відповіді на всі питання ЗНО. Кожен майбутній випускник готується по-своєму. Хтось самостійно займається по спеціалізованим посібникам, хтось вирушає на курси, організовані самим університетом. У першому випадку може підвести неповний підручник, невсидчивість школяра. Другий варіант деякими відмітається через недостаток вільного часу - не всі можуть дозволити собі після навчання їхати на додаткові заняття.
Ось чому підготовка до ЗНО онлайн набирає популярність. Вона забезпечує комплексне проходження матеріалу при малих витратах за часом. Нікуди їхати не треба - можна займатися в будь-який зручний час просто вдома.

Де знайти онлайн-курси?

Щоб дізнатися більше про курси такого типу, переходьте на сайт naurok.ua. Тут діють спеціальні сервіси для підготовки учнів до ЗНО. Як проходить навчання школярів в такому форматі?

Спочатку користувач дивиться видеоурок з викладачем. Потім йому пропонуються інтерактивні домашні завдання, які покращують запам'ятовування матеріалу. Проект постарався забезпечити всім активну взаємодію під час уроку. Була використана гейміфікація при подачі матеріалу, щоб покращити сприйняття.

У чому користь онлайн-курсу?

Знання предмета - не єдине, що отримує школяр. Теоретична основа деяких курсів доповнюється практичними навичками. Наприклад, абітурієнтів вчать вирішувати завдання різного ступеня складності.

Користувач отримує більше інформації про саме тестування, що спрощує його проходження. Багатьох школярів лякає незрозумілість процесу, вони знають занадто мало про тести, правила заповнення анкет.

Все це повинно бути розглянуто в рамках підготовки. Знаючи всі процедури, школяр не відчуває такого стресу, отримує можливість зібратися з думками і правильно відповідати на питання тесту.

Треба відзначити, що зовнішнє оцінювання багатьма сприймається позитивно. Насправді, масив інформації не такий об'ємний. Вся справа в правильному зборі матеріалів для навчання. Важливо, щоб школяр отримав необхідну базу без "води", яка плутає і тільки ускладнює сприйняття заснованих даних. Дати необхідну інформацію покликані курси, які створюються з урахуванням специфіки завдань ЗНО.