Під час новорічних свят, кожен з нас вірить в дива. В цей час ми очікуємо на подарунки, даруємо любов та повагу близьким і знайомим. І все це, на жаль, коштувало не дешево. Саме тому Юнекс Банк анонсує спеціальну кредитну пропозицію «Крижаний Бум». Вона дає можливість заморозити відсоткову ставку по кредиту готівкою терміном на 3 місяці.

Крижані 3 місяці: заморозь свої відсотки по кредиту!

Як звітує аналітичний відділ банку, на період зимових святкувань жителі Кам'янського потребують набагато більший об’єм готівки, ніж звичайно. Адже необхідні гроші для придбання та оформлення подарунків, купівлі ласощів та смаколиків до столу і загальних витрат, які незмінно виникають на початку року. Тож доки інші банки намагаються знизити відсоткові ставки, Юнекс Банк скасовує її зовсім!

Відтепер кожен повнолітній житель Кам'янського, що звертається для займу до Юнекс Банку, має можливість швидко, без вагань та очікувань:

отримати кредитні кошти у розмірі до 200 000 грн без застави та поруки;

на максимальний термін 12 місяців;

зі ставкою 0% на найближчі 3 місяці.

Кредит готівкою без будь-яких відсотків в Кам'янському

Кошти для будь-яких радощів вже чекають на свого власника, адже кредит готівкою без жодних відсотків – це реальність. На протязі 3 місяців кожен клієнт зможе повертати отриману готівку в зручному для нього режимі, не сплачуючи жодних відсотків. На цей період Юнекс Банк буде нараховувати лише мінімальну річну ставку у розмірі 0,01% від загальної суми займу. Тому повертаючи всі кошти на протязі 3 місяців, кредит наприкінці виявиться безвідсотковим.

Система «заморожених» відсотків діє лише при умові оформлення кредитної пропозиції «Крижаний Бум» до 31.01.2020 року на сайті банку http://credit.unexbank.ua/ або у контакт-центрі банку за номерами +38 (044) 585 14 87; 0 800 500 686 (безкоштовно зі стаціонарних в межах України). Ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.