Сантехнічна система в будинку на одну сім'ю може бути виготовлена з різних матеріалів, але труби і з'єднання завжди повинні бути герметичними і стійкими до корозії. 

На сьогодні пластик – це найпопулярніший матеріал, який використовується для створення внутрішньої каналізаційної мережі в односімейних будинках. Усі види з'єднань виконані з пластмас.

Каналізаційні труби виготовляються з: поліпропілену (ПП), поліефіру, армованого скловолокном (GRE), і різних різновидів полівінілхлориду (ПВХ).

Компанія Ukfreewell пропонує великий асортимент пластикових труб - www.ukfreewell.com.ua/ua/trubi-plastikovi/elementi-kanalizaciji/truby.html різного діаметру та перетину. 

Труби каналізаційні ПВХ: переваги

Перш за все, каналізаційні труби та фітинги з ПВХ мають дуже хороші гідравлічні параметри (низький коефіцієнт шорсткості). Вони легкі, що значно спрощує процес монтажу та транспортування.

Каналізаційні труби ПВХ встановлюються легко і швидко. Вони стійкі до руйнівної дії побутових стічних вод, навіть якщо ті містять значну кількість хімічних речовин. 

Каналізаційні труби з ПВХ не схильні до корозії, але мають обмежений термічний опір. Температура стічних вод, що протікають у пластикових трубах, не повинна бути вище 60 °С, а якщо вони мають підвищений тепловий опір – до 95 °С. 

Коли в їх оточенні температура падає нижче нуля, вони стають ламкими і, таким чином, піддаються пошкодженням. Компоненти системи ПВХ можуть бути легко сформовані. Вони з'єднуються за допомогою шарнірних з'єднань гумовою прокладкою (від'єднується) або приклеюються (постійна). Клейкий шар замінює ущільнення.

Серед ключових переваг ПВХ труб можна визначити наступні:

  • мала вага;
  • простота монтажу;
  • стійкість до температурних коливань;
  • низький коефіцієнт тертя внутрішньої поверхні;
  • морозостійкість;
  • довговічність;
  • низька вартість.

Пластик набагато легше чавуну. Якщо для транспортування чавунних труб потрібні спеціальні підйомні пристосування, то з перенесенням, а за необхідності й перевезенням пластикових труб легко впорається одна людина. Чавунну конструкцію, особливо ту, яка монтується вертикально, збирати дуже важко, а ось збірку вертикального каналізаційного трубопроводу із пластику можна провести навіть поодинці.

Поліетилен, який використовується для виробництва компонентів каналізаційної системи високої щільності, на додаток до стійкості до різних хімічних речовин, стирання і механічних пошкоджень, добре переносить як низькі (до -40 °C), так і високі (до + 80 °C) температури. У низьких він не втрачає еластичності, завдяки чому труби з нього не схильні до пошкоджень. У міру підвищення температури їх міцність зменшується. 

Поліетилен підходить для внутрішнього і зовнішнього монтажу. Труби та фітинги найчастіше з'єднуються методом стикового зварювання. Це відносно простий спосіб нагрівання до потрібної температури й подальшого з’єднання відрізаних залишків двох компонентів установки. Там, де це неможливо, наприклад, у важкодоступних місцях, фахівці використовують електромуфти. 

Щоб придбати труби каналізаційні в компанії Ukfreewell, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, чи зробіть замовлення через «корзину».