Вибрати слуховий апарат непросто, особливо якщо вперше. Вони бувають різних розмірів, кольорів та технологічного рівня.

Перший фактор, який визначає потребу купити слуховий апарат - це ваша ступінь втрати слуху.

7 питань, які слід задати собі перед покупкою

1. Як повинен виглядати мій слуховий апарат?

За даними ВОЗ, 466 млн людей у ​​всьому світі страждають від втрати слуху. Дехто демонструє свій слуховий апарат, інші вважають, що не треба привертати занадто багато уваги до цієї проблеми. Слуховий апарат - як будь-який інший предмет, який ви носите на своєму тілі, і ви можете вибрати свій стиль, колір та розмір (залежно від конкретної втрати слуху).

2. Як часто я виходжу з дому?

Віддаєте перевагу нічному відпочинку в ресторані чи перегляду телевізора вдома? Спосіб життя настільки різний і тому слухові апарати теж. Якщо ви віддаєте перевагу виходити на вулицю, ви будете піддаватися великому фоновому шуму, який часто виникає у людей, у яких проблеми з розмовою. Тому обов'язково треба купити слуховий апарат, який зменшує фоновий шум та покращує мовлення. Можливо, це не так важливо, якщо ви більш схильні до перебування вдома: читати книгу в тиші або спілкуватися за чаєм з другом.

3. Чи хочу я передавати звук музики чи телевізора безпосередньо до слухового апарату?

Сьогодні багато слухових апаратів пропонують підключення Bluetooth 2,4 ГГц (для iPhone та Android), який підключить ваші пристрої безпосередньо до ваших слухових апаратів.

4. Чи хочу я використовувати смартфон для управління слуховим апаратом?

Сьогодні слухові апарати можуть зробити набагато більше, ніж просто посилити звук. Насправді ви можете отримати додатки для свого смартфону, які допоможуть вам персоналізувати ваше прослуховування за допомогою штучного інтелекту або, наприклад, відстежувати рівень вашої активності.

5. Мені важко чути м'які звуки?

Коли у вас є зниження слуху, то щебетання птахів, шелест газети або, можливо, навіть тихі голоси маленьких дітей іноді погано чути. Вони навіть можуть повністю зникнути! В цьому випадку Вам слід знайти слуховий пристрій з хорошою ємністю для м'яких навколишніх звуків.

6. Яке у мене робоче середовище?

Існує велика різниця між роботою на будівельному майданчику, в театрі чи офісі. Подумайте, які у вас умови праці: чи потрібен Вам слуховий апарат, який істотно знижує небажаний фоновий шум? Можливо Вам потрібен той, який допомагає почути м'які звуки або добре справляється з акустикою на великих майданчиках?

7. Де мені найчастіше потрібно чути найкраще?

Ви займаєтесь спортом чи читаєте лекції у великих аудиторіях, ходите на релігійні служби чи часто плаваєте в морі? Деякі слухові апарати пропонують функції, які чудово підходять для занять спортом; інші можуть бути кращими для концертів. А деякі слухові апарати майже все можуть охопити! Просто переконайтесь, що ваш пристрій зможе надати вам найкращу підтримку в улюблені моменти життя.

Батарейки для слухових апаратів: https://sluh.ws/category/batarejki/