Сучасне взуття, доступне масовому споживачеві, красива, проте ненадійна. Іноді нові туфлі доводиться здавати в ремонт вже через тиждень використання - стираються набійки, заїдають заклепки, відриваються ремінці...

Великий попит на лагодження взуття породив безліч фірм і фірмочок, готових надати відповідні послуги. Як не помилитися, підшукуючи майстра? Кому варто довіряти, а кому - ні?

Ремонт взуття MASTERSKAYA  пропонує якісні послуги з ремонту взуття у Київі! Переконайтесь у цьому самі!

Поради щодо вибору взуттєвої майстерні

Судити про те, наскільки серйозно поставлено справу в ремонтних фірмах, буває можна вже за зовнішнім виглядом їх приміщень.

Хороша майстерня орендує пристойну по метражу площу, а не тулиться в брудному закутку між смугастими наметами (професійне обладнання вимагає місця, на коліні реально орудувати тільки примітивним шилом). При прийомі взуття клієнту пристойної компанії обов'язково видають квитанцію, оформлену на стандартному друкованому бланку, а не обривок паперу з покарабанной від руки датою видачі замовлення.

По можливості намагайтеся звертатися в майстерні, які працюють за вузьким профілем. Якщо фірма не тільки лагодить черевики, але ще робить ключі, ремонтує годинник і друкує фотографії на футболках, дуже може бути, що вона прагне витримати конкуренцію за рахунок кількості послуг; якість для неї вдруге.

Зверніть увагу, що саме майстерня пропонує замовникам. Якщо компанія працює на високому рівні, вона не обмежується банальною установкою набійок або латанням дірок. В її прейскуранті, швидше за все, прописані послуги з:

  • глибоке чищення замші;
  • видалення плям з нубуку і велюру;
  • полірування та фарбування шкіри;
  • установці накатів, що дозволяють захищати взуття від промокання;
  • усунення заводського браку, не поміченого при покупці;
  • розтяжці сліду, підйому і халяв.

Обнадійлива ознака - продаж при майстерні фірмових засобів догляду за взуттям. Якщо організація співпрацює з виробником кремів і фарбувальних речовин (так званої взуттєвої косметики), вона, ймовірно, відповідально підходить до закупівлі витратних матеріалів.

Нарешті, непоганий показник - саме спілкування з фахівцем, який приймає заявку. Майстер повинен бути готовий відповісти на будь-які питання, пов'язані з доглядом за туфлями або чобітьми, він з ходу назве причину, по якій виник той чи інший дефект.