Фотошпалери для кухні - це сучасний, привабливий і міцний вид оздоблення стін. Завдяки передовій технології друку, ви можете прикрасити стіну в будь-якому випадку - вибираючи шпалери на кухню з галереї, або замовивши шпалери для кухні з власної фотографії.

Фотошпалери львів ціна для кухні - це ідеальне рішення для заповнення простору між шафками на кухні. Завдяки спеціальним матеріалам, стійких до забруднень, їх можна чистити за допомогою засобів для чищення.

Як вибрати матеріал шпалер для кухні

На кухні, в просторі між шафами, найкращими будуть ламіновані матеріали, вони простіші у догляді і більш стійкі до пошкоджень. При виборі матеріалу для кухні, варто враховувати відстань від нагрівальної плити і раковини. У разі газової плити потрібно захистити фотошпалери додатково склом. У разі плити електричної, та індукційної це не є необхідним, якщо гарячі страви не матимуть прямого контакту з фотошпалерами.

Якщо у вас на стіні скло, чи інша гладка поверхня, ви можете купити модульні картини у львові чи вибрати матеріал, самоклеючий. Якщо у вас на стіні керамічна плитка, або стіна нерівна, ви можете в будь-якому будівельному магазині, або у столяра замовити звичайну плиту, на неї наклеїти фреску боку, і на таку панель приклеїти плитки на двосторонню стрічку. Крім того, ви також можете замовити у нас готову панель ПВХ з печаткою.

Матеріали для наклеювання безпосередньо на стіну

Настінні ламіновані фрески з латексу - найчастіше вибирають на сайті http://www.decorprint.com.ua/. Ламінат  підвищує стійкість фотошпалери, а також дає можливість подальшого очищення фотошпалери з допомогою звичайних побутових  засобів.

Настінні вінілові ламіновані фрески - вініловий матеріал високої якості, посилений додатково ламінатом, ідеально підходить для кухні або ванних кімнат. Вони гостро передають колір та деталізацію фотографій.