Тканинні ролети - це великий асортимент німецьких тканин (сім цінових категорій), різноманітних за дизайном, колірній гамі і за функціональним призначенням. Тканини є екологічно чистим продуктом, не вигорають, не дають усадки, не вимагають особливого догляду (делікатне поводження і делікатна чистка при необхідності ці тканини не потребують прання, тому що при виготовленні тканин використовується спеціальна технологія фарбування, внаслідок чого пил не проникає в структуру тканини).

Ціни на металопластикові вікна (http://vikna-dveri.lviv.ua/) останнім часом дуже знизилися. Тому варто замовити вікна прямо зараз.

Тканинні ролети день ніч (http://vikna-dveri.lviv.ua/zhalyuzi/tkanniny-rolety/)  мають великий вибір систем, що дозволяють закрити практично будь-який отвір. Системи бувають: відкриті – рулонні і закриті – касетні. Вал і нижня планка всіх систем – алюмінієва, направляючі – алюмінієві, короб – алюмінієвий.

Більше інформації про купівлю дверей можна отримати в розділі вхідні двері львів ціна (http://vikna-dveri.lviv.ua/vhidni-dveri/pro-dveri/).

Що потрібно знати, щоб зробити розрахунок ціни тканинних ролет:

 - ширина і висота майбутнього виробу

 - категорія тканини (вибрати з каталогу)

 - значення округлюється в більшу сторону

 - потрібні заміри, монтаж, доставка

Опис тканин та їх характеристика

Всі тканини виготовляються у відповідності з європейськими стандартами якості, що підтверджується сертифікатом. Тканини є екологічно чистими. Спеціальна технологія виготовлення і фарбування, дозволяє зберегти форму і зовнішній вигляд в процесі експлуатації - тканина не дає усадки, не вигоряє. Тканинні ролети легкі в обслуговуванні, оскільки не вимагають спеціального догляду. Пил не проникає в структуру тканини, а всього лише збирається на поверхні. Завдяки цьому тканини не потребують прання. Достатньо лише видалити пил з поверхні сухою або вологою ганчіркою.

Телефонуйте прямо зараз!

http://www.62.ua/list/22728