Як ви гадаєте, що необхідно зробити, щоб ваш інтернет-проект приносив прибуток і був популярним серед користувачів? Напевно, це питання хвилює кожного сайтовласника. Бо як відомо, створення сайту вважається достатньо складним процесом. А якщо ви новачок в IT-сфері, то необхідно заздалегідь познайомитись з новими технічними термінами. Ось наприклад таким, як доменне ім’я. Зараз детально розберемо, що це таке? І для чого воно необхідне?

Насправді все дуже просто, домен - це ім’я сайту, а точніше унікальна комбінація символів, за якими можна легко і швидко знайти необхідний ресурс. А в свою чергу реєстрація домену ua надає сайтовласнику певні, а найголовніше вагомі переваги. Як відомо, що абсолютно всі домени ідентифікують за рівнем. Самі круті і популярні, що відносяться до першого рівня.

Один із них - це домен ua, він вважається статусним і тому дуже популярний серед великих компаній. А так як ua означає скорочення назви країни, він до всього ще вважається національним. Але не спішіть радіти, власником домену ua можуть стати не всі, а тільки власники зареєстрованої торгової марки.

Що таке ТМ?

Як ви гадаєте, що головне для бізнесу? Відповідей може бути багато, але найголовніше – це наявність постійного потоку клієнтів. Як показує практика, що значну популярність серед інтернет-користувачів мають ресурси із зареєстрованою торговою маркою. А що ж таке торгова марка? Тут теж все дуже просто. Вона представляє собою унікальну комбінацію символів, цифр, літер, знаків, кольорів, та тощо, що найбільш точним чином описує сферу діяльності вашої компанії.

Ось декілька основних моментів та переваг, чому варто зареєструвати торгову марку:

  • Професійно захищена продукція вигідно виділяється серед конкурентів.
  • Підвищується репутація та створюється позитивний імідж компанії.
  • Торгова марка є гарантом високої якості товарів та послуг, що надає компанія.
  • Зареєстрований бренд гарантує своєму власнику юридичний захист інтелектуальних прав.

Правила реєстрації доменного ім’я ua

Зареєструвати домен може як фізична, так і юридична особа. Тільки яка являється власником зареєстрованої торгової марки. А також необхідно дотримуватися певних вимог та правил. Наприклад, якщо назва українською або російською мовою, то її не слід перекладати на англійську. А потрібно провести транслітерацію.

Крім цього, щоб отримати бажаний домен необхідно, також надати наступні документи: свідоцтво про реєстрацію бренду, договір, який підтверджує право власності, і реквізити юридичної особи. Після того, як зібрані і надіслані папери, можна відправляти заявку на реєстрацію. Вона буде розглядатися протягом п’яти днів.