Сонцезахисні окуляри – це не тільки модний аксесуар; їхні лінзи блокують небезпечні ультрафіолетові промені. Однак багато людей помилково думають, що це виключно атрибут спекотного літа. Насправді захисту від агресивних сонячних променів наші очі потребують цілодобово. Причому зимою і навесні особливо!

Високоякісні сонцезахисні окуляри ексклюзивних моделей можна замовити на сайті https://mkl.ua/ua/category/solncezashitnye-ochki/. «МКЛ-оптика» - це магазин з продажу аксесуарів для підтримання здорового зору.

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Найнебезпечнішими для організму є промені типу UV-А і UV-В. Якісні сонцезахисні окуляри блокують обидва типи випромінювання, забезпечуючи захист і очам, і шкірі повік. Останнє також важливо, оскільки під впливом ультрафіолетового випромінювання відбувається передчасне старіння шкіри.

Однак, щоб очі дійсно були захищені, необхідно підібрати якісну оптику. На жаль, не всі сонцезахисні окуляри оснащені фільтрами ультрафіолетового випромінювання. Якщо ви носите модель з затемненими лінзами, переконайтесь, що окуляри мають необхідні UV-бар’єри. В протилежному випадку очі будуть піддаватися подвійному ризику: розширені зіниці почнуть пропускати в рази більше ультрафіолетового випромінювання, відповідно, і наслідки будуть відчутні.

Порятунок від яскравого світла

Найочевидніша, хоч і не головна з точки зору здоров’я причина купівлі сонцезахисних окулярів – це захист від яскравого світла й супутнього дискомфорту. Окрім особистого комфорту варто згадати й те, що звичка хмуритися на сонці скорочує огляд зору. Це може бути небезпечно, наприклад, коли ви переходите дорогу чи знаходитесь за кермом.

Щоб забезпечити собі комфортні й безпечні умови на вулиці, потурбуйтеся про купівлю сонцезахисних окулярів. Для звичайних прогулянок по місту достатньо окулярів другого ступеня затемнення. Пляжний відпочинок потребує більш серйозного захисту, тому обирайте окуляри третього ступеня затемнення.

Максимально затемнена оптика, яка має четвертий ступінь світло пропускання, потрібна тільки для відпочинку в горах й у відкритому морі, коли сонце відбивається від снігової чи водної поверхні й сліпить очі. В умовах повсякденного носіння така оптика істотно знижує видимість, тому для міста ці окуляри не підійдуть.

Таким чином, сонцезахисні окуляри дозволяють зняти навантаження з очей, що добре позначається на вашому самопочутті.