Мотор редуктор МЦ2С - електромеханічний привід загальнопромислового призначення з двоступеневою співосьовою циліндричною передачею. Номінальна частота обертання такого агрегата становить від 28 до 180 обертів за хвилину, крутний момент - від 399 до 759 Нм. Тип зачеплення може бути косозубими або «зачеплення Новікова».

Коефіцієнт корисної дії у циліндричних мотор редукторів певних моделей при максимальній потужності досягає 98%.

Крім того, при грамотній експлуатації в умовах відсутності сильних навантажень, циліндричний мотор редуктор гарантовано стане довговічним та надійним пристроєм.

Циліндричний мотор редуктор складається з жорстко змонтованих між собою за допомогою фланцевого з'єднання двоступеневого редуктора МЦ2С і електродвигуна. Редукторна частина має двоступеневу циліндричну передачу зі співосьовою схемою розташування валів, двигун - асинхронний трифазний або однофазний.

Циліндричні мотор редуктори серії МЦ2С застосовуються в якості приводів: транспортерів, елеваторів, подрібнювачів, підйомно-транспортного обладнання та інших механізмів.

Основними умовами застосування мотор редуктора МЦ2С є:

- робота від мережі змінного струму з частотою 50 або 60 Гц;

- режим роботи - тривалий, з тривалістю роботи від 8 до 24 годин на добу;

- обертання вихідного вала здійснюється у будь-яку сторону;

- зовнішнє середовище повинно бути неагресивним та безпечним, без великого вмісту пилу;

- температура навколишнього середовища мусить становити від - 40 °С до + 40 °С,

- температура навколишнього середовища в приміщенні може бути від -10 °С до + 45 °С

- висота над рівнем моря не повинна перевищувати 1000 м;

Досить шукати гідний магазин з мотор редукторами! Компанія «Термополіс» - завжди хороше та вигідне рішення. Ми пропонуємо лише якісну продукцію, на яку обов’язково є гарантія. Каталог наших товарів містить незліченну кількість мотор редукторів різних типів та характеристик. 

Якщо у Вас нема часу, на те, щоб виясняти всі нюанси пристрою – подзвоніть нам за номером, що вказаний на сайті компанії, або ж напишіть електронний лист на нашу адресу. Кваліфіковані співробітники зв’яжуться з Вами та допоможуть обрати саме той мотор редуктор, який Вам потрібен.