Ваш бізнес тільки починається, і ви хочете почати працювати в CRM-системі? CRM-система була створена для підтримки не тільки середніх і великих підприємств, а й невеликих компаній, які хочуть створити ефективний процес продажу нових продуктів або залучення нових клієнтів. CRM-система полегшує збір даних про клієнтів, управління можливостями продажів і потоком інформації в команді, що не перевантажує користувачів зайвими функціями. На сайті Bitrix24 ви можете ознайомитися з перевагою використання системи CRM і дізнатися що ж це таке, CRM-система.

Що відрізняє CRM-систему?

  • Швидка реалізація. Миттєве і просте впровадження CRM-рішень.
  • Легка інтеграція з ERP-системами і автоматичний обмін даними.
  • Більша гнучкість. Система, адаптована до потреб користувача.
  • Простота використання. Не потребує тривалого навчання співробітників.

Напрямки, підтримувані CRM-системою:

  • Можливості продажів. Організація процесу управління можливостями продажів - одна з найважливіших функцій CRM-системи. Кампанії з продажу показують продавцям, з якими можливостями їм слід мати справу в першу чергу, нагадують їм про планування завдань і досягненні цілей на даному етапі.
  • Організація роботи. Завдяки функції координації роботи делегувати завдання, замінювати співробітників або контролювати їх діяльність стало набагато простіше. Нагадування про зустрічі та завдання гарантують, що співробітник не забуде про важливі події зосередиться, наприклад, на побудові відносин з клієнтами.
  • База знань про підрядників. Дані про клієнтів, зібрані в системі, створюють повну базу знань. Він містить всю необхідну інформацію про клієнтів, замітки з зустрічей і індивідуальних домовленостей з підрядниками. База даних завжди актуальна і завжди доступна.
  • Складання звітів. Доступні в системі звіти допоможуть керівнику приймати бізнес-рішення. Автоматична звітність про результати продажів і роботі продавців економить багато часу.

Функціонал «Бітрікс24» Забезпечує все, что необходимо для организации діяльності компанії. Програмне забезпечення CRM підтримає координацію діяльності у вашому бізнесі, забезпечить підтримку в обслуговуванні клієнтів, спростить моніторинг процесів продажів і управління пропозиціями. Скористайтеся вигідними перевагами вже сьогодні!