Пеленання - давня практика, використовувана у цілому світі. Полягає у щільному закутуванні немовляти в тонку ковдру або простирадло для забезпечення почуття безпеки.

Багато народів світу викоритовують сповивання протягом століть, як спосіб допомогти дитині бути більш спокійною,і забезпечити міцний сон. Зараз сповивання стає все більш популярним , оскільки більшість батьків вважають, що пеленання заспокоює дитину та зменшує такі емоції, як плач.

Вибирати сповивати новонародженого чи ні, вирішувати вам. Однак переваги допоможуть вам оприділитись.

Які переваги пеленання дитини?

Щільно обволікаючи тканиною немовля, можна мінімізувати вплив дитячих сонних рефлексів на пробудження новонародженого. Можливо, ви помічали, як малеча посмикує тілом, коли спить. Ці ривки є цілком нормальні.

Ваша дитина буде спати довше, якщо її не розбудить власний рефлекс.

Дослідники вважають, що пеленання допомагає відтворити почуття безпеки в утробі. Такі відчуття допомагають заспокоїтися дитини, і тому немовлятко плаче рідше.

Для максимально зручного пеленання і зміни підгузника існують спеціальні меблі. Купити їх можете в інтернет-магазині Mybuy24 за посиланням: https://www.mybuy24.net/ua/catalog/komody-i-tumby/

Зручні меблі: пеленальний столик, дитячі комоди, пеленальні матраци

Купити практичні пеленальні столики, дизайн яких вразить своє продуманістю, хороше рішення, оскільки вони стануть надійними помічниками молодим батькам. Догляд за малечею стане простішим, ці меблі створені саме для сповивання.

Дитячі комоди з пеленатором - модель, яка також допоможе розмістити потрібні речі під рукою.

Для немовлят ці меблі також абсолютно безпечні:

  • виготовлені з екологічно чистого матеріалу;

  • покриваються нетоксичними гіпоалергенними лаками і фарбами;

  • завжди мають заокруглені кути.

Малюкові буде комфортно розмістившись на пеленаторі, а вам - зручно займатися доглядом.

Якісні та м'які пеленальні матраци, виготовляються спеціально для сповивання і зміни підгузників. Також, на пеленаторі ви зможете розважити дитину, дітвора, може приймати повітряні ванни.

Пеленання, прекрасний засіб заспокоєння немовляти, дає йому відчуття безпеки. Додатково ви можете навіть обладнанати меблі для пеленання обігрівом - спеціальною лампою.

Важливо! Забезпечте дитині місце для того, щоб вона могла рухати ногами та ступнями, і особливо згинати ніжки.