На сучасному ринку широкий вибір програмного забезпечення для автоматизації ведення бухгалтерського обліку. Однак найбільшу популярність серед споживачів придбали програми 1С і BAS. Яка з них краще, спробуємо розібратися в нашій статті.

Особливості 1С

Сьогодні все більше бухгалтерів проходять курси 1С в Києві. Дана програма володіє багатьма конкурентними перевагами перед аналогами. Крім того, вона має доступну ціну, що робить її дуже привабливою для споживачів.

В першу чергу необхідно відзначити, що програмне забезпечення має зручний і зрозумілий інтерфейс. Завдяки цьому поліпшується продуктивність фахівця, він може оперативно здійснювати пошук інформації й швидко приймати рішення. Це позитивно позначається на ефективності та прибутковості компанії в цілому.

Програма 1С має якісну систему післяпродажного обслуговування, а також може інтегруватися з іншими додатками. Останнє стало можливим завдяки наявності функції обміну даними.

Особливості BAS

Ще одна програма для ведення бухгалтерського обліку на підприємстві — BAS Бухгалтерія. Вона дозволяє автоматизувати облік в організаціях, які ведуть різні види діяльності та працюють на різних системах оподаткування.

За своїм функціоналом BAS нагадує 1С. Однак програма має свої нюанси. Тому користувачу, який хоче освоїти її в досконалості, необхідно пройти курси BAS онлайн.

Програмне забезпечення має широкі функціональні можливості. За допомогою нього можна:

  • вести облік декількох організацій з різними системами оподаткування в одній базі;

  • вести облік запасів (складський облік, документи по складному обліку):

  • вести облік торгових операцій (роздрібна і комісійна торгівля, облік за цінами закупівлі та продажу);

  • вести облік коштів (розрахунки в готівковій та безготівковій формі, валютні операції, планування надходження і витрачання коштів);

  • вести облік розрахунків з контрагентами (можливість формувати групи постачальників);

  • вести облік виробництва (документообіг за всіма видами господарських операцій);

  • вести облік ПДВ (настройки ПДВ для кожного контрагента, формування звітності);

  • вести облік зарплати (ведення кадрового обліку і розрахунки заробітної плати)

  • закривати звітні періоди (автоматизація стандартних операцій, які виконуються в кінці кожного місяця);

  • формувати звітність (повний набір бухгалтерських звітів, зручні настройки).

Програма BAS має приємний дизайн і функціональне меню. У користувачів є можливість конструювати своє «робоче місце». Команди, документи та інше можна додавати в розділ «Вибране».