Ремонт у ванній кімнаті — відповідальний захід. Після обробки стін і підлоги можна переходити до вибору сантехніки. Про те, що необхідно купити в першу чергу, ми детально розповімо в нашій статті.

Душ або ванна

Перш за все потрібно визначитися з тим, що буде встановлено в ванній кімнаті — душова кабіна або повноцінна ванна. Який варіант краще, однозначно відповісти не можна.

Душові від Cersanit — це практичне рішення. Вони сподобаються сучасним людям, які живуть в активному і динамічному ритмі. Прийняття душу займає порівняно небагато часу, він відмінно бадьорить і заряджає енергією.

Сучасні душові кабіни мають широкий набір функцій, які роблять їх використання ще більш комфортним. Наприклад, вони можуть бути оснащені динаміком. Під час прийняття душу з нього лунатиме приємна музика. До дорогих моделей у комплекті йде пульт управління. З його допомогою можна налаштовувати температуру води, силу її подачі та інші параметри.

Ванна ідеально підходить тим, хто любить довго приймати водні процедури. У ній можна навіть влаштувати повноцінне SPA.

Унітаз

Унітаз — це мало не головний предмет у будинку. Тому до його вибору варто підходити максимально відповідально.

Залежно від конструкції унітази бувають підлоговими та підвісними. Перший варіант більш звичний у побуті. Однак його застосування буде правильним тільки при наявності великої площі туалетної кімнати. Виняток становлять пристінні унітази, які монтуються впритул до стіни.

Підвісний унітаз дозволяє економити місце в приміщенні. Адже його система інсталяції, яку можна окремо купити на сайті https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/instalacijni-sistemi-ta-knopki/tip-produktu-instalacijni-sistemi/, монтується у стіну. На поверхні залишається тільки кнопка для зливу води. Вільні метри можна буде відвести під меблі та техніку.

Підвісний унітаз має й інші переваги. Наприклад, він здатний витримати навантаження до 400 кг. І це при тому, що візуально він здається крихким.

Чаша унітазу може мати різну форму. Найбільш гігієнічна форма — козирькова. Також відносно недавно почали випускати унітази, у яких воронкоподібна чаша.

Умивальник

У ванній не обійтися без умивальника. Він може бути підвісним, у вигляді п'єдесталу, врізним або накладним. Найбільше поширення набув перший варіант, оскільки він значно економить місце. Така раковина кріпиться до стіни. Під неї можна поставити тумбу для зберігання банного приладдя.

Сантехніка від Cersanit

За посиланням https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/vanni/ можна купити ванну в інтернет-магазині Cersanit. Також у каталозі представлені душові кабіни, умивальники, унітази, пісуари та багато іншого. Тут можна знайти абсолютно все, що необхідно для облаштування ванної кімнати.

На сайті представлені якісні товари від брендів Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik, Pilkington's та Mei. Продавець надає гарантію на них.