Кухня та ванна кімнати — це несприятливе середовище для більшості облицювальних матеріалів, бо в цих приміщеннях високий рівень вологості й нестабільна температура повітря. Тільки якісна керамічна плитка зможе витримати такі умови експлуатації. Цікаво, що один і той же вид плитки не можна використовувати в кухні та ванній. Краще вибирати спеціалізовані види, які на 100% відповідають умовам приміщення. У чому відмінності плитки для кухні та для ванни, ви дізнаєтеся далі.

Особливості плитки для кухні

Плитка в кухні — це найкращий облицювальний матеріал. Він характеризується практичністю в експлуатації, тривалим терміном служби, простотою в догляді. Плитку можна використовувати для облицювання підлоги, стін, фартуха гарнітура, стільниці — варіантів маса.

Особливі вимоги висуваються до плитки для підлоги. Вона повинна мати покращені характеристики міцності, оскільки буде піддаватися інтенсивному механічному впливу на постійній основі.

Для облицювання стін не стільки важливі експлуатаційні характеристики матеріалу, скільки його декоративні властивості. Виробники пропонують різні варіанти дизайнерських рішень. Тому знайти матеріал, який найкраще впишеться в інтер'єр приміщення, не складе труднощів.

Особливості плитки для ванної

Головна вимога, яка висувається до плитки для ванної кімнати, — висока вологостійкість. Це не дивно, адже вона буде експлуатуватися в середовищі з підвищеним рівнем вологості. Оптимально, якщо показник водопоглинання не перевищує 3%.

Якщо буде виконуватися облицювання підлоги ванної кімнати, то плитка також повинна бути нековзною. Таку властивість має матовий або рельєфний матеріал. А ось глянсова плитка є небезпечною. При попаданні вологи, вона стає дуже слизькою, що підвищує ризик отримання травми.

Брендова плитка у ванну представлена ​​різними дизайнерськими рішеннями. Великою популярністю користуються варіанти, які імітують мармур, мають геометричний орнамент або вкраплення кришталевого скла, які ефектно поблискують при включенні світла. Варіантів безліч на будь-який смак.

Плитка від бренду Opoczno

Якісну керамічну плитку для кухні й для ванної пропонує відомий польський бренд Opoczno. Його продукція має велику кількість експлуатаційних переваг, серед яких:

  • довгий термін служби;

  • висока міцність і надійність;

  • стійкість до впливу вологи й температур;

  • простота в догляді;

  • гігієнічність.

У каталозі представлений широкий вибір дизайнерських рішень плитки. Тому можна легко підібрати той варіант, який допоможе створити ідеальний інтер'єр у кімнаті.