Для більшості споживачів газу останнім часом гостро постало питання про відповідність встановлених на газопроводах комерційних вузлів обліку газу згідно методики вимірювань за допомогою турбінних, ротаційних і вихрових витратомірів та лічильників.

Для взаєморозрахунків між споживачем газу та газорозподільною організацією, кожен споживач природного газу повинен бути оснащений комерційним вузлом обліку газу, який ви можете придбати на сайті https://vest-m.com.ua/uk/gazifikacyia/punkty_uchet. Вузол обліку газу являє собою сукупність пристроїв:

  • газовий лічильник, призначений для вимірювання та реєстрації об'ємної витрати газу за робочих умов,
  • датчики тиску та температури, що використовуються для коригування показань,
  • коректор, що перетворює сигнали лічильника, датчиків температури і тиску до стандартних умов.

Розробка вузла обліку газу

При розробці проекту вузла обліку газу необхідно враховувати безліч факторів, таких як:

  • прямі ділянки трубопроводів - до лічильника та після,
  • відстані та спосіб установки датчиків тиску і температури,
  • грамотний підбір робочих діапазонів,
  • розрахунок втрат тиску на лічильнику газу,
  • вибір коригуючого пристрою,
  • спосіб зв'язку для передачі даних в центр прийому.

Наша компанія має великий досвід як створення проектів комерційних вузлів обліку газу, так і технічної модернізації існуючих вузлів. Після проведення обстеження вашого вузла наші фахівці підберуть для вас економічно-оптимальні рішення модернізації. Наступним етапом є розробка проекту на вузол обліку газу та його узгодження в відділі метрології.

Комплекси можуть входити, як засоби вимірювання, до складу блочно-шафових вузлів обліку. При замовленні такого вузла обліку споживач отримує готове єдине технічне рішення. На місці експлуатації його досить під'єднати до трубопроводу, мереж електроживлення та збору даних. При цьому всі дозвільні документи, робоча і конструкторська документація, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування будуть від одного виробника.

Комплекси обліку природного газу поставляються в різні галузі промисловості, підприємства нафтогазового сектора та сільського господарства. Вони забезпечують безперебійну роботу численних котелень. Споживачі в своїх відгуках відзначають, що комплекси обліку відповідають всім заявленим параметрам та є оптимальним вибором за якістю і ціною.