Вибираючи жіночий купальник, завжди варто враховувати комфорт і тільки потім тенденції. Ви повинні відчувати себе максимально вільно на пляжі або у басейні готелю. Незручний купальник не повинен псувати вам настрій. Саме тому вибирати його варто по вашій фігурі, адже саме правильний крій та розмір забезпечать необхідний комфорт. Інтерент-магазин «КолгоТочка» пропонує різноманітні купальники та пляжні аксесуари:
- бандо;
- бікіні;
- монокіні;
- танкіні;
- суцільні купальники та багато інших моделей.

Комфортний купальний бюстгальтер по фігурі

Коли думаємо про «жіночій купальник», на думку спадає класичний купальник-бікіні. Взагалі, це найпопулярніший костюм у світі, але правда в тому, що він не дуже зручний та не практичний. Це працює для молодих і дуже струнких дівчат, їм підійде, наприклад, топ-бандо https://kolgotochka.com/kupalnyky/forma-bustgaltera-bando або пуш-ап. Але для великих грудей обов'язково варто вибрати пляжний бюстгальтер, який їх добре підтримує.

Купальник бандо

Топ-бандо підходить для маленьких грудей. Назва відсилає до слова «пов'язка на голову», тому що форма цього крою нагадує пов'язку, яку носять на голові. Цей крій призначений для жінок з невеликими грудьми, тому що його слід носити без бретелей. Однак якщо вам дуже подобається ця модель і у вас великий бюст, вибирайте ліф від бікіні-бандо на бретелях.

Купальник пуш-ап

Якщо ви хочете надати грудям трохи обсягу, візьміть купальник пуш-ап, тобто модель, оснащену бюстгальтером з особливою формою чашки. Купальники пуш-ап відмінно збирають та піднімають груди, наближаючи їх одну до одної. В результаті вони виглядають дуже заманливо та відмінно підтримуються. Ви можете плавати, стрибати, грати в пляжний волейбол та засмагати, не турбуючись ні про що.

Жіночий купальник, який приховає живіт

Якщо ви хочете купити жіночий купальник, який приховає живіт, у вас є два варіанти: танкіні або бікіні з високими трусиками.

Танкіні - це роздільний купальник з блузкою нижче пупка замість класичного верху. Завдяки цьому танкіні приховують занадто пишні форми і водночас дозволяють засмагати. Верх такого наряду легко підібрати, коли ви лежите на рушнику або ковдрі та бажаєте трохи засмагнути.

Другий варіант - це ретро-купальник двійка, який нагадує жіночі костюми 40-50 років. Це купальник для дівчаток в стилі пін-ап, який в останні роки став дуже модним, оскільки ідеально підходить жінкам з різним типом статури. Його характерна риса - трусики із завищеною талією, також жартома звані водолазками. Такий крій купальних трусиків відмінно маскує надмірно великий животик.