Довіра до державних лікарень поступово знижується, а якщо справа стосується зору, то і зовсім люди цілеспрямовано записуються на прийом до приватних клінік. Для жителів Вишневого, офтальмологічна клініка GlazGo - це установа, де допоможуть з будь-якими проблемами найважливішого з органів чуття. Повний спектр послуг пропонує центр, тут працюють з дітьми та дорослими, вирішуючи найскладніші проблеми. У штаті працюють кваліфіковані лікарі, а в оснащенні сучасне обладнання. Більш детально ознайомитись з офтальмологічним центром Ви можете за посиланням - https://glazgo.com.ua/uk/dorosla-oftalmologiya/

Послуги офтальмологічного центру Глазго

Офтальмологічна клініка у Вишневому - GlazGo

Звертаючись до GlazGo, пацієнти можуть розраховувати на грамотний підхід до їхніх проблем, адже в центрі надають наступні послуги:

  • діагностика;
  • хірургічне втручання;
  • терапія (медикаментозна);
  • консультація та підбір засобів для корекції зору.

Пропонує клінічна офтальмологія комп'ютерну діагностику, а значить діагноз буде встановлений максимально точно. Відповідно, вибере доктор потрібний курс лікування. Фахівці підходять до лікування відповідально, намагаючись мінімізувати хірургічне втручання.

При виникненні найменших проблем з очима, потрібно терміново звертатися до фахівців. Лікарі центру проводять первинні та профілактичні прийоми, можна записувати дітей у віці від двох місяців. Відділення дитячої офтальмології вважається одним з кращих в країні. Щорічно тут допомагають виявити та вилікувати різні захворювання, на ранніх стадіях у сотень дітей. Вартість послуг для дітей та дорослих, клініка відновлення зору пропонує однакові та найголовніше вони нижчі, ніж в інших профільних установах.

Лінзи допоможуть краще бачити та виправити дефекти зору

Центр офтальмології у Вишневому

Звернувшимся в медичний центр офтальмолог допоможе підібрати засоби корекції, а саме лінзи. Залежно від проблем і рекомендацій, це можуть бути звичайні м'які контактні лінзи або вироби для нічного використання. Останні актуальні при короткозорості та астигматизмі. Вони належать до категорії жорстких, показують найбільший ефект у дітей та підлітків. Під час сну, лінзи коригують форму рогівки ока, поступово приводячи її в норму і повертаючи гостроту зору.

Допомога при різних хворобах і пошкодженнях органів зору

Офтальмологія у Вишневому

Лікарі GlazGo готові допомогти як з найпоширенішими захворюваннями, так і нетиповими випадками. У центр звертаються при:

  • короткозорості та далекозорості;
  • катаракті;
  • астигматизму;
  • амбліопії;
  • міопії;
  • глаукомі.

Крім цього, тут нададуть невідкладну медичну допомогу при травмі або опіку очей, попаданні стороннього предмета тощо. Звертаються пацієнти із запальними захворюваннями очей, кон'юнктивітом. Запис на прийом зручний, здійснюється в онлайн-режимі. Також можна зателефонувати та проконсультуватися щодо майбутнього прийому.

Як і у випадку з дантистами, людина повинна відвідувати офтальмолога з певною періодичністю, яка залежить від віку та наявності проблем органів зору. При відсутності скарг і до 44 років, потрібно приходити на прийом не частіше одного разу на 2 роки. Після 44 - вже раз на рік. Ну а якщо є хронічні захворювання, то фахівці центру чекають кожні пів року.