Фотоелектричні установки все частіше вибираються підприємствами, які зацікавлені в скороченні витрат. У 2016 році було введено низку спрощень, які роблять інвестиції в сонячні батареї для компаній усе більш прибутковими.

Сонячні системи поширені в Сполучених Штатах, де вони виробляють дешевшу електроенергію, ніж стандартні електростанції. Ці типи рішень сьогодні використовують великі компанії, у тому числі Apple, Intel та Starbucks, які повністю або частково покривають потреби в енергії за допомогою сонця. У нас бізнес може звернутися до Solar Garden.

Як працюють сонячні батареї?

Робота системи відносно проста. Елементи, що містяться в сонячних панелях, під впливом сонячної енергії піддаються фотогальванічному ефекту, у результаті якого утворюється струм. Потім за допомогою спеціального інвертора він перетворюється в змінний струм із відповідними параметрами.

Щоби мати можливість користуватися електрикою, виробленою від сонячної енергії, необхідна правильна установка, яка монтується на даху або землі. Енергія, отримана за допомогою панелей, замінює мережевий струм, а надлишковий струм, який не буде використовуватися, надходить в електричну мережу й може бути використаний сусідніми будівлями.

сонячна енергія

Енергетичний профіль компанії

Вибираючи сонячні батареї для компаній, варто уважно вивчити енергетичний профіль підприємства, тобто схему використання електроенергії, позаяк вона дещо відрізняється від схеми побутової енергії. Здебільшого компанії починають працювати вранці й закінчують вдень, тому потреба в електриці виникає під час його виробництва сонячною електростанцією.

Щоправда, у нас сонце не світить так само сильно, як і на півдні Європи. Це призводить до того, що кількість виробленої енергії зменшується. Однак, таке рішення для компаній є економічно ефективним, адже завдяки цьому ви можете отримати підтримку електричної системи та знизити витрати на електрику.

сонячна енергія

Вартість будівництва установки

Установка й під’єднання панелей на підприємстві передбачають менші витрати коштів, ніж за установки системи в будинку. На більш низькі витрати впливає розмір установки. Чим більша потужність системи, тим менша вартість установки на один кіловат.

Оскільки компанії мають досить високий попит на енергію, потужність фотоелектричної установки має становити не менш ніж 10 кВт. Варто додати, що інвестиції для компаній мають розглядатися як основні засоби та амортизуватися за вирахуванням суми сплаченого податку. А нижчі витрати на інвестиції — це швидший період окупності.