Сьогодні, щоб заявити про себе на просторах інтернету, потрібно грамотно підійти до створення сайту. Якщо ви шукаєте команду професіоналів, яка з півслова розуміє потреби клієнта та чітко виконує їх, тоді звертайтеся до нас. IST.Group - згуртований колектив фахівців, чия діяльність спрямована на створення, просування та оптимізацію веб-ресурсу. Ми займаємося виключно шляхом створення якісних сайтів, їх оригінальним оформленням і наповненням якісним контентом. Оскільки створення сайту - це сукупність декількох процесів, то ми надамо вашому ресурсу всіх ознак якісної роботи, а саме:

  • Стильний дизайн;

  • Детально опрацьовані та зручні інструменти для користувача;

  • Написання та розміщення грамотних текстів із корисною та актуальною інформацією;

  • Верстка та програмування на професійному рівні;

Основною метою нашої діяльності є повне задоволення всіх запитів замовника. Тому розробка сайту за допомогою IST.Group дасть клієнту наступні можливості:

  • Підвищити імідж фірми в очах конкурентів і безпосередніх клієнтів;

  • Оптимізувати робочі моменти зворотного зв'язку з клієнтами сайту;

  • Розміщення повної інформації про свою фірму, наданих нею послуги та всіх контактів;

  • Перспектива розширення ринку збуту продукції або послуг.

IST.Group - дешево, швидко, якісно!

Незважаючи на те, що IST.Group - відома та професійна фірма, ми не завищуємо розцінки на наші послуги. Оскільки ключовим моментом у замовленні роботи є її вартість, ми готові увійти в становище будь-якого, виконати завдання швидко та якісно, з огляду на можливості бюджету замовника. Лояльні ціни поширюються на весь спектр послуг.

Окремий спектр послуг, що надає наша команда, є створення програм https://istec.com.ua/uk/napisannya-program/ для малого, середнього чи великого бізнесу. Часто компанії стикаються з тим, що стандартні програми не зовсім підходять для їхньої діяльності, бо кожен бізнес має свою специфіку та особливості роботи. В цій ситуації розробка програми для вашої компанії може стати великою перевагою над вашими конкурентами, оскільки програма буде заточена саме під ваш ринок та під ваші потреби, таким чином спрощуючи ведення бізнесу. Наприклад, у нас є програма для рієлторів, яка використовується багатьма агентствами нерухомості, через зручний функціонал та систему безпеки.

Важливим аспектом на користь роботи з IST.Group є і наша галерея вже виконаних проектів. З ними ви можете ознайомитися на нашому сайті, там розміщені детальні описи та посилання на сайти. Таким чином, ви наочно побачите, що кожен веб-ресурс, представлений у портфоліо, - це частинка душі програміста, весь його креатив і відповідальність.

Оскільки наша команда планує міцно закріпити позиції в галузі IT-індустрії, ми не ставимо ціну на шкоду якості. Крім того, програмісти IST.Group знаходяться у постійному пошуку шляхів для саморозвитку, щоб пропонувати актуальні послуги, швидко реагувати на зміни в сфері веб-послуг. З огляду на всі ці фактори, можна з упевненістю заявити, що IST.Group - надійний спосіб просування свого бізнесу в інтернеті.