Приватна школа «Базис» — елітний навчальний заклад Києва, заснований відомими викладачами за підтримки українських та закордонних меценатів.

Програма Basis орієнтована на поглиблене вивчення англійської мови та природничих наук. У школі практикують інноваційні методи викладання дисциплін, привітний і поважний підхід до кожного учня. Більш детально дізнатись з нашими методами можете за посиланням - https://www.basis.kiev.ua/

Місія Basis

Головне завдання, яке ставить перед собою керівництво школи — забезпечити учням надійну «платформу» для самоствердження, а також надати широкий арсенал можливостей для розвитку інтелектуального і творчого потенціалу.

У закладі формують не тільки високий рівень культури, а й аналітичного мислення. Навчальний цикл розроблений професійними педагогами з урахуванням сучасних освітніх стандартів.

Основними предметами, які вивчають в школі «Базис», є:

  • математика;
  • хімія;
  • фізика;
  • біологія;
  • англійська мова.

Процес навчання в приватній школі Basis «побудований» таким чином, щоб максимально зацікавити учня у вивченні предметів, викласти їм повноцінний обсяг знань і, що не менш важливо - мотивувати до подальшого саморозвитку.

Після закінчення освітнього циклу випускники отримують атестат держзразка, який є «пропускним квитком» для вступу до престижних українських та закордонних ВНЗ.

Колектив

Навчальний заклад пишається елітним складом викладачів, кожен з яких є визнаним експертом в профільної дисципліни, і має багаторічний стаж діяльності у професійній сфері. З резюме кожного з педагогів школи «Базис» можна ознайомитися на офіційному сайті проєкту.

Стандарти навчального процесу

Освітня методика Basis передбачає не просто теоретичний виклад матеріалу, а максимальне залучення учнів до процесу вирішення тематичних завдань. Кожний тест направлений на стимуляцію інтелектуальних здібностей школярів, надання їм впевненості і навичок для втілення особистих амбіцій в майбутньому.

Програма Basis містить в собі три навчальних цикли. Основними дисциплінами в рамках програми для молодших класів «Росток» є природознавство і англійська мова. У середніх та старших класах головний акцент зроблений на вивченні фізики, хімії та математики.

Не менш важливою частиною навчального процесу є організація заходів, спрямованих на розвиток творчих талантів учнів. Залежно від індивідуальних пріоритетів, підлітки можуть відвідувати хореографічний, образотворчий або театральний гуртки.

Переваги навчання в Basis

Приватна школа «Базис» в Києві — один з найпрестижніших навчальних закладів в Україні, в якому створене оптимальне середовище для отримання елітної освіти і формування прогресивного наукового світогляду.

Програма школи базується на актуальних методах викладання дисциплін. Керівництво Basis активно обмінюється досвідом з іноземними колегами. Така практика дозволяє впроваджувати в навчальний процес креативні освітні інновації.

Маркетингова політика установи передбачає демократичні ціни на навчання дітей. Батьки учнів школи можуть бути впевненими в тому, що вкладені в освіту кошти — це виправдана інвестиція, яка допоможе випускникам побудувати успішну професійну кар'єру в будь-якій країні світу.