Сонячні колектори - це перше альтернативне джерело енергії, яке завоювало популярність, і можна сказати, що для багатьох домашніх господарств воно стало стандартом. Використання сонячних колекторів безпосередньо веде до скорочення споживання палива або електроенергії за рахунок, скорочення часу роботи опалювального джерела тепла. Правильно підібрана система дозволяє знизити енерговитрати на гаряче водопостачання. Ви зацікавлені в покупці? Купити вакумні сонячні колектори можна в компанії ПП «Правильне електроживлення», де представлений великий вибір продукції зарубіжних і вітчизняних віробніків за найвигіднішими цінами. Сонячні колектори - відмінний спосіб економного та екологічного споживання енергії. Однак, щоб користь була якомога більше, необхідно правильно вибрати пристрій. Ви знайдете їх в нашій пропозиції.

Особливості вакуумного колектора:

Сонячний колектор - це пристрій, що використовується для перетворення енергії сонячного випромінювання в тепло. Теплоносій в колекторі може бути різним. Вакуумні колектори представляють собою панель, що складається зі скляних вакуумних трубок кожна з поглиначем і фіксованою рами. Трубчасті вакуумні колектори отримали свою назву через свою конструкції у вигляді циліндричних подовжених скляних трубок, які з'єднані послідовно, утворюючи колектор. У порівнянні з плоскими колекторами вони мають більш складну конструкцію, що призводить до кращих теплових параметрів, більш високому виходу енергії.  Вакуумні колектори зазвичай використовуються для нагріву гарячої води для побутового споживання і в системах підтримки центрального опалення. Данний вид колекторів відноситься до всесезонного типу.

Переваги вакуумного колектора:

  • У випадку покупки сонячного колектора ви платите тільки один раз - при купівлі установки. Надалі вона використовується практично без додаткових витрат, і система практично безвідмовна. Найкраще вибирати обладнання відомих і шанованих брендів, що гарантує довгі роки безвідмовної роботи.
  • Вакуумні колектори займають менше місця на даху, а їх конструкція знижує теплові втрати. Завдяки цьому вони набагато краще пропрацюють в осінньо-зимовий період. Колектори мають дуже високою оптичною ефективністю, що дозволяє їм конкурувати з плоскими аналогами в теплі місяці.

Компанія ПП «Правильне електроживлення», пропонує вигідні умови покупки, включаючи: великий вибір пропозиції, доступні ціни, доставку і кращий сервіс.