Оригінальні секатори німецького бренду LÖWE - це інструменти для професійного виноградарства, садівництва, а також для промислового і комерційного використання. З самого початку існування компанії вся продукція проектується, виготовляється і збирається виключно в Німеччині. Лінійка секаторів налічує понад 40 видів, кожен з яких відрізняється надійністю, простотою використання і довговічністю. Ви зацікавлені в покупці? Переходьте на сайт: https://plants-club.ua, інтернет-магазину «Клуб рослин» і ознайомтеся з каталогом, в якому представлений оригінальний інструмент LÖWE в різноманітності видів і з докладним описом характеристик.

Löwe - німецька компанія з традиціями. Вона першою представила на ринку секатор з ковадлом і виробляє їх з 1923 року! Секатори й ножиці Löwe виготовлені зі спеціального сталевого сплаву. Original Löwe - найпопулярніший бренд секаторів серед садівників.

Особливості секаторів:

  • Секатор з функцією "зрізати і утримувати", об'єднує в собі точне різання за класичною технологією з безпечної функцією удержання зрізаних стебел. Стебло міцно утримується накладними губками, уникаючи дотику до нього руками. Розроблено секатор з урахуванням зручного зрізання з клумби і укладання /упаковки квітів , особливо троянд. На вибір пропонується дві форми рукоятки: для маленьких і великих рук. Особливо підходить для точних робіт і для обробки ніжних і волокнистих деревних рослин, для зрізання яких не потрібно великих зусиль.
  • Секатор LÖWE з коваделко підходить для дуже твердих деревних рослин, працює без ударів при різанні і без зусиль. Завдяки перекриттю зігнутих лез секатор гарантує дуже чистий і безпечний зріз. Його форма дає можливість обрізати пагони рослин прямо біля основи. Має компактний розмір і захисну ергономічну ручку, підходить для правшів і лівшів. Секатори зі сталевими ручками забезпечують довічну гарантію на весь срок єксплуатації інструменту.
  • Гарантія якості. Леза секатора виготовляються тільки з виливків, а потім піддаються загартуванню - вони отримують твердість, а заточка відбувається на автоматах з ЧПУ. Кожен виробничий процес знаходиться під строгим контролем.
  • Наявність всіх запчастин і відмінне німецька якість.

Інтернет-магазин «Клуб рослин» пропонує вигідні умови для покупки, включаючи: Великий вибір пропозиції, доступні ціни, доставку по країні, кращий сервіс!